wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Siostrzeniec Morawieckiego broni osób homoseksualnych! W przyszłości chce wychowywać dzieci ze swoim...

Siostrzeniec Morawieckiego broni osób homoseksualnych! W przyszłości chce wychowywać dzieci ze swoim partnerem

18-letni siostrzeniec premiera Morawieckiego wzbudza zainteresowanie swoją osobą, przede wszystkim tym jakie poglądy reprezentuje. Trzeba przyznać, że są zupełnie inne niż jego wujka.

Franek Broda

O chłopaku było głośno już w zeszłym roku, gdy głośno zwrócił się do Andrzeja Dudy. Później zaczął udzielać się w mediach, gdzie często podkreślał, że popiera osoby homoseksualne oraz sam należy do ich grona.

Teraz przyznał, że w przyszłości chciałby mieć możliwość wychowywania dzieci razem ze swoim partnerem.

Myślę też, że powinniśmy oswajać społeczeństwo z faktem, że są ludzie innej orientacji i oni też mają prawo do stworzenia szczęśliwej rodziny, a nie jeszcze bardziej dowalać osobom, którym w tym kraju i tak już jest ciężko – mówił.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Odmienne poglądy

Trzeba przyznać, że Franek nie jest „najwygodniejszą” osobą dla Mateusza Morawieckiego. Jego siostrzeniec przejawia zupełnie inne poglądy niż rząd, któremu przewodzi premier Morawiecki. Broda wypowiedział się na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

Tak, będę dbał o dziecko wbrew temu, co sugeruje na przykład pani Kaja Godek twierdząca, że homoseksualiści chcą adoptować dzieci po to, żeby je wykorzystywać seksualnie. Ja wręcz przeciwnie, będę je chronił przed przemocą fizyczną, ale i psychiczną, stosowaną wobec osób LGBT przez prawicę – mówił chłopak.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
siostrzeniec
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...