środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Sfingował własne porwanie?! Nad sprawą pracowało ponad 300 policjantów

Sfingował własne porwanie?! Nad sprawą pracowało ponad 300 policjantów

Zaskakujący finał miało porwanie, do którego doszło pod warszawą. Rodzina otrzymała nagranie z rozpaczliwą prośbą o spełnienie żądań, a nad sprawą pracowało ponad 300 policjantów.

Uprowadzenie młodego chłopaka

Centralne Biuro Śledcze Policji otrzymało informację o uprowadzeniu młodego mieszkańca jednej z podwarszawskich miejscowości. Z pierwszych informacji wynikało, że sprawcy oczekują dużego okupu w zamian za uwolnienie mężczyzny.

Porywacze zażądali kilkumilionowego okupu, grożąc, że pozbawią młodego mężczyznę życia. Dowodem miało być nagranie, w którym chłopak błagał o spełnienie żądań porywaczy. Płakał, że w przeciwnym razie zabiją go.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Zaskakujący finał porwania

Do akcji, aby dowiedzieć się gdzie przebywa mężczyzna i uwolnienia go przystąpiło ponad 300 funkcjonariuszy policji. Czynności prowadzono nieprzerwanie przez 24 godziny na dobę przez ponad tydzień. Jednak w miarę postępów śledztwa policjanci mieli coraz więcej wątpliwości.

Funkcjonariusze zaczęli sprawdzać tropy, okazało się, że najprawdopodobniej dwóch młodych mężczyzn zaplanowało pozyskanie środków na rozwój swojej firmy, pozorując porwanie jednego z nich. „Porywacze” usłyszeli już zarzuty, grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu
ŹródłoFakt/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
porwanie
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...