niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Leki znowu droższe! Sprawdź za co zapłacisz więcej!

Leki znowu droższe! Sprawdź za co zapłacisz więcej!

Ukazała się nowa lista leków refundowanych. Okazuje się, że wiele z nich zniknęło, a kolejnym wzrosły ceny. Seniorzy, dla których ułatwienie było płacenie mniej za leki znów odczują podwyżki.

Emeryci, których emerytury często ledwo wystarczają na zaspokojenie podstawowych potrzeb znów nie będą mogli spać spokojnie. Ulgi dla pacjentów na leki refundowane zawsze odczuwali szczególnie ci, którzy chorują przewlekle oraz osoby starsze.

Pojawiła się nowa lista refundacyjna, która przeraziła podwyżkami cen. Zdrożeją leki na jaskrę, jednak leki na cukrzycę oraz nadciśnienie niewiele stanieją. Osoby cierpiące na chroniczne bóle głowy również mogą odetchnąć z ulgą.

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!

478 podwyżek cen

Na nowej liście nie pojawiły się żadne nowe leki z substancjami czynnymi. Podrożały między innymi leki na alergię Novo-Helisen Depot, który kosztował 33,60 złote teraz będzie kosztował 486,30 złotych. Podrożały również niektóre leki na cukrzycę, nowotwory złośliwe oraz padaczkę.

Od 1 stycznia staniało również kilka leków. Najbardziej potaniała Lyrica, która jest lekarstwem uśmierzającym ból. Jej dotychczasowa cena wynosiła 115 złotych, teraz będzie to 3,54.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta
Źródłose.pl

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
seniorzy
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...