poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Scenariusz PiS sprawdza się! Ma wymrzeć 10 proc. Polaków

Scenariusz PiS sprawdza się! Ma wymrzeć 10 proc. Polaków

Czwarta fala koronawirusa zaatakowała Polskę ze zdwojoną siłą. W odpowiedzi na taki stan rzeczy rząd nie planuje wprowadzenia żadnych obostrzeń. Czy przez takie postępowanie Polaków czeka zagłada?

Scenariusz PiS
nbcnews.com
Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Pandemia atakuje Polskę

Ostatnie raporty Ministerstwa Zdrowia pokazały, że pandemia koronawirusa w Polsce nie odpuszcza, a czwarta fala zaatakowała wyjątkowo mocno. Inne europejskie państwa już od jakiegoś czasu wprowadzają nowe surowe obostrzenia. Polski rząd nie zamierza jednak podjąć takich kroków.

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa

Rząd nie reaguje – scenariusz PiS

Polscy rządzący nie zapowiadają wprowadzenia żadnych nowych obostrzeń. Zamiast tego zachęcają oni do przestrzegania tych już obowiązujących. Tymczasem liczba zakażeń w Polsce ekspresowo rośnie w górę!

Nie żyje znany sportowiec! Został znokautowany na gali

Wirus panoszy się przez rząd?

Czy brak jakiejkolwiek reakcji ze strony rządzących jest przyczyną intensywnego wzrostu zakażeń? Specjaliści alarmują i ostrzegają, że jeśli nie zostaną podjęte żadne dodatkowe restrykcje, może wymrzeć nawet 10 proc. społeczeństwa w wieku 50+. Czy to oznacza zagładę dla Polaków?

Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające wieści dla Polaków
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?