piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Rzeźnik zamordował listonosza! Po wyroku zaczął przekonywać, że to spisek!

Rzeźnik zamordował listonosza! Po wyroku zaczął przekonywać, że to spisek!

Rafał Sz. z zawodu jest rzeźnikiem. Postanowił trenować swój zawód na ludziach, a nie zwierzętach. Zabił nieznajomego 24-latka, ponieważ uwierzył w plotki. Teraz twierdzi, że nie ma za co przepraszać, a wszystko to spisek.

Rzeźnik nie tylko z zawodu

Rafał Sz. usłyszał wyrok za zamordowanie młodego chłopaka. W więzieniu spędzi najbliższe 25 lat. Do feralnego wydarzenia doszło w maju 2018 roku. 34-latek wraz z Arkadiuszem T. napadli na 24-letniego listonosza.

Mężczyzna zaatakował młodego chłopaka nożem rzeźnickim, który wziął ze sobą. Cięcie było fachowe, a cios bardzo celny, ofiara nie miała szans na przeżycie. Po zbrodni rzeźnik pozbył się narzędzia zbrodni, po czym uciekł za granicę, gdzie dopiero po roku został aresztowany.

Matka polewała dziecko lodowatą wodą. Dziewczynka nie przeżyła!

Zabiłem listonosza

34-latek po ucieczce z kraju obnosił się faktem zabójstwa. Chwalił się, że „zabił listonosza”. Powodem zabójstwa była plotka, która nie została potwierdzona. 24-latek był oskarżony o gwałt na siostrze rzeźnika.

Badania DNA wykluczyły listonosza z kręgu podejrzeń, jednak dla zabójcy to nie był wystarczający dowód. Postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość. Ze swojego zakładu pracy ukradł specjalistyczny nóż, którym zabił nieznanego sobie mężczyznę.

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Brzydzę się przemocą

Zabójca stwierdził, że nigdy nie było go na miejscu zbrodni, a on sam brzydzi się przemocą. W mowie końcowej miał twierdzić, że został wrobiony w zabójstwo. Jego zdaniem w czasie śledztwa świadkowie dzwonili do ojca jego kolegi Arkadiusza T. i pytali co mają mówić w sądzie.

Życie nauczyło mnie pewnych wartości, że nie wolno używać przemocy wobec innych ludzi. Nie potrafię używać przemocy wobec innych ludzi. Co do samego zdarzenia, gdybym kiedykolwiek znalazł się w tamtym miejscu, nigdy bym do tego nie dopuścił, bo instynkt ludzki nie pozwala na takie rzeczy. Tym bardziej, że jestem ojcem i też jako ojciec chciałbym i chcę dowieść prawdy i winy osoby, która popełniła ten czyn – miał powiedzieć w mowie końcowej oskarżony.

Konferencja Adama Niedzielskiego! Kolejne obostrzenia wchodzą w życie!
ŹródłoFakt.pl

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii