sobota, 17 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Rząd wydaje nasze podatki na ubrania! Ogromne zakupy w sejmie

Rząd wydaje nasze podatki na ubrania! Ogromne zakupy w sejmie

Władze potrafią nas wciąż zaskakiwać. Wytworne kolacje, nowe menu w restauracji sejmowej czy nowa brama warowna. Tym razem szefowie kancelarii skupili się na odzieży dla pracowników. Najważniejszy wydatek podczas pandemii to nowe garnitury.

Szefostwo postanowiło zadbać o swoich pracowników i sprawić im nowe ubrania. Sejm obkupuje się w garnitury, garsonki, a nawet dżinsy. Nową bardzo gustowną odzież dostaną nawet kelnerzy!

Samych męskich koszul ma zostać 1100 sztuk. „Fakt” dotarł do szczegółów tego przetargu. Zamówione ubrania to 116 kostiumów damskich, w których skład wchodzą marynarka i spódnica oraz dodatkowa spódnica. 43 pary damskich spodni i 167 garniturów męskich.

Dramat rodzeństwa ze Szczecina! W ciągu zaledwie 4 dni stracili oboje rodziców!

Elegancki sejm

Nowe garsonki, garnitury to jeszcze można by zrozumieć. Ale 220 par dżinsów to przesada. Do tego Sejm zamówił 564 damskie bluzki i 1100 koszul męskich. Jakby biedni pracownicy nie mieli się w co ubrać dostaną również 155 par bawełnianych spodni typu chinos.

Kucharze oraz kelnerzy również mogą liczyć na eleganckie stroje. Zostaną dla nich zamówione kitle, spodnie czy zapaski. Dla kelnerów kamizelki ze spodniami lub spódnicami. Wśród odzieży roboczej znalazło się 776 koszulek polo, 300 koszul flanelowych, 120 T-shirtów, 120 bluz ocieplanych polarem, a także 180 bluz roboczych.

Elegancja w Sejmie jest bardzo ważna i oczywista, ale czy w dobie pandemii, trudności gospodarki to dobry czas na błahe wydatki? Sejm jeszcze nie podliczył ile będzie nas to kosztowało, ale za pewne nie mało.

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!
ŹródłoFakt/o2

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!

Wydawałoby się, że hobby Jarosława Kaczyńskiego jest tylko władza, okazuje się, że ma on również inne zainteresowania, o którym nikomu nie mówi....
ubrania
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...