piątek, 30 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Rząd wreszcie postanowił! Ta decyzja dotyczy każdego obywatela

Rząd wreszcie postanowił! Ta decyzja dotyczy każdego obywatela


Rząd podjął ważną decyzję dla wszystkich obywateli Polski. Chodzi bowiem o kwarantanne dla osób, które miały kontakt z osobą zakażoną wariantem Delta.

Robi się nieciekawie

Wariant Delta sieje postrach we wszystkich krajach Europy. Niemcy nie wykluczają zwiększenia kontroli na granicach kraju. Hiszpania zaostrza restrykcje sanitarne. Rząd w Słowacji wprowadził bardziej szczegółowe kontrole graniczne. Z kolei w Irlandii osoby podróżujące do kraju nie spożyją posiłków wewnątrz restauracji. Za to rząd w Polsce wprowadził zupełnie inne zmiany niż wszystkie kraje świata.

Tragiczna śmierć dziecka! Chłopiec został zabity przez swoją ciocię

Zmiana decyzji

Rzecznik MZ poinformował, że rząd wycofuje się z decyzji o kwarantannie dla zaszczepionych. Jak powiedział sam Wojciech Andrusiewicz: ,,Kwarantanna dla osób zaszczepionych nie jest potrzebna, nawet jeśli miały kontakt z wariantem delta. Szczepionki, które mamy w Polsce, są w pełni skuteczne”. Dlatego, jeśli ktoś będzie miał kontakt z osobą zakażoną wariantem Delta będzie objęty wyłącznie stałym kontaktem telefonicznym z sanepidem.

Horror w parku narodowym. Niedźwiedź zjadł turystę

Mężczyzna został rozszarpany na małe kawałki przez niedźwiedzia w parku narodowym. Całemu zdarzeniu przyglądali się przyjaciele turysty, ale byli bezradni i nie...

Tragiczna śmierć dziecka! Chłopiec został zabity przez swoją ciocię

Kobieta wyjeżdżając z posesji nie zauważyła chłopca, który wyciągał kota spod opon samochodu. 8-latek nie żyje. Rodzinna tragedia

Elżbieta II załamana! Dotarły kolejne, smutne wiadomości…

Kolejny cios został wymierzony w królową Elżbietę II. Znowu się tego nie spodziewała... Doskonały wizerunek dynastii

Polski artysta miał wypadek! Nie wiadomo co z jego karierą…

Znany artysta miał wypadek. Zdecydowanie wpłynęło to na jego karierę... Instagram.com/ @filiplato

Rozdano kolejne nagrody w ramach loterii szczepionkowej. Zobacz, czy ty też wygrałeś!

Kolejne wyniki losowań szczepionkowych już za nami. Tym razem były do wygrania pieniądze i hulajnogi elektryczne. Zobaczy ty też wygrałeś!

Popularne lody wycofane ze sprzedaży! Uważaj, aby ich nie jeść. Mogą Ci poważnie zaszkodzić

Wycofano ze sprzedaży jedne z najpopularniejszych lodów. Rzecznik Komisji Europejskiej nakazał wycofać lody ze szkodliwymi substancjami z obiegu.
rząd
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...