poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Konieczna była pilna operacja, którą przeprowadził prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Z uwagi na wiek wicemarszałka Sejmu sprawa jest poważna.

trafił do szpitala
ryszardterlecki.pl
Atak migrantów na granicę polską! Dwóch żołnierzy rannych

Wicemarszałka Sejmu trafił do szpitala

Jak ustalił Fakt.pl Ryszard Terlecki trafił do Uniwersyteckiego Szpitala w Krakowie. Wicemarszałek Sejmu kilka dni temu zaczął się skarżyć na stan swojego zdrowia. Lekarze ustalili, że jest to atak woreczka żółciowego.

Szokujące słowa ojca Rydzyka! Niewiarygodne co powiedział

Pilna operacja

Konieczna była pilna operacja. Jednak zaplanowano ją dopiero na sobotę. To właśnie tego dnia stan zdrowia Ryszarda Terlecki drastycznie się pogorszył. Jak zapewnia dziennik: ,,Wicemarszałek Sejmu znalazł się w szpitalu z powodu planowanego zabiegu”

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Do szpitala został wezwany prof. Andrzej Matyja

Do szpitala na planowy zabieg wezwany został znany i doświadczony lekarz. Fakt.pl podaje: „Z naszych informacji wynika, że do szpitala został wezwany prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. To on miał operować Ryszarda Terleckiego”. Na ten moment nie wiadomo jaki jest stan zdrowia Ryszarda Terleckiego.

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?