wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Rydzyk karci swoich pupili! Nie może uwierzyć co oni wyczyniają!

Rydzyk karci swoich pupili! Nie może uwierzyć co oni wyczyniają!

Posłowie PiS są zawsze mile widzianymi gośćmi u ojca Rydzyka. Jego pupilem jest posłanka Anna Maria Siarkowska, która często nazywana jest „Nową Pawłowicz”. Kobieta reprezentuje poglądy skrajnie prawicowe.

„Nowa Pawłowicz” przesadziła

Siarkowska była gościem u ojca Rydzyka, gdzie zaczęła mówić o lockdownie. Została zrugana zarówno przez duchownego jak i koleżankę ze Zjednoczonej Prawicy. Już jakiś czas temu zszokowała wszystkich swoimi postami na Twitterze, gdzie napisała, że „nie ma nic bardziej szkodliwego niż lockdown”.

W programie u Rydzyka nie przestała dolewać oliwy do ognia i dalej mówiła co sądzi o całkowitym zamknięciu.

Skutki społeczne są widoczne przede wszystkim w grupie dzieci i młodzieży. Oni bardzo cierpią na skutek lockdownu, nie mogąc chodzić normalnie do szkoły i utrzymywać kontaktów rówieśniczych, spędzając za to większość dnia przed komputerem. Wszyscy zaś żyjemy w przedłużającym się stresie, który będzie miał bardzo negatywne konsekwencje zdrowotne, zarówno psychiczne jak i fizyczne. Skutki kolejno wprowadzanych lockdownów oraz utrzymywania obostrzeń są bardzo szerokie, właściwie widoczne w każdej dziedzinie życia – powiedziała w rozmowie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Została zrugana na oczach wszystkich

Posłanka nie przestawała dalej komentować sytuacji związanej z koronawirusem. Dlatego koleżanka postanowiła ją zrugać. Nie ma się czemu dziwić skoro powiedziała, że „cała służba zdrowia powinna być zaangażowana do tego, żeby leczyć wszystkich chorych, tak jak wcześniej. Przy grypie czy innych chorobach wirusowych świat nie stał na głowie, lecz lekarze leczyli ludzi, a szpitale były otwarte. To, co dzisiaj się dzieje, czyli zamykanie szpitali czy odwoływanie zabiegów planowych, nie jest działaniem, które uznaję za słuszne”.

Reakcja była szybka i słuszna, ponieważ koronawirus jest nieporównywalny z grypą:

Przy grypie nie ma 2,73 mln zgonów w rok. W rok wśród moich najbliższych przyjaciół grypa nie zabrałaby kilku osób w krótkim czasie. Odpowiedzialność za wypowiedziane słowa. Warto – powiedziała do niej Olga Semeniuk.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Rydzyk
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...