sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Ruch Szymona Hołowni rośnie w siłę!

Ruch Szymona Hołowni rośnie w siłę!


Szymon Hołownia przebojem wkroczył na polską scenę polityczną, jednak niewielu wierzyło, że uda mu się na niej pozostać na dłużej. Okazuje się, że wybory prezydenckie dodały mu skrzydeł i zaczął rozwijać swój ruch.

Z partii do partii

Wielu posłów zmienia swoje poglądy w zależności od tego kto jest u władzy. Niektórzy nie godzą się z tym co dzieje się w ich partii i zmieniają ją na inną. W polityce obecnie bardzo wrze. Nieporozumienia w Zjednoczonej Prawicy oraz przepychanki w Koalicji Obywatelskiej skłoniły polityków do zmiany partii.

Ruch Polska 2050 Szymona Hołowni rośnie w siłę. Wielu polityków PiS czy KO decyduje się na przejście do kogoś świeżego, a przede wszystkim nie znienawidzonego przez 3/4 społeczeństwa. Dlatego wybierają Hołownię.

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

„Transfer”

O transferze Pauliny Hennig-Klosk do Polski 2050 mówiło się już kilka dni temu, wtedy sama zainteresowana oraz politycy jej partii stanowczo zaprzeczali takiemu biegowi zdarzeń. Okazało się, że jednak zdecydowała się na zmianę.

Jest to już trzecia przedstawicielka ruchu Hołowni w Sejmie. Poza nią do Polski 2050 wstąpiły również radna Edyta Łongiewska-Wijas ze Szczecina, prof. Tomasz Sójka z Poznania i mecenas Patrycja Borkowska z Łodzi.

Jednym z najważniejszych celów bieżących Ruchu Polska 2050 było powołanie koła w Sejmie, aby móc znacząco zwiększyć nasze możliwości działania. W bieżącym tygodniu zakończymy realizację tego celu – poinformowało biuro prasowe ugrupowania.

Michał Milowicz w żałobie! Zmarła mu najbliższa osoba

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...