środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Rozenek krytykuje Brauna! "Ma na sumieniu to dziecko"!

Rozenek krytykuje Brauna! „Ma na sumieniu to dziecko”!

Grzegorz Braun z Konfederacji został w ostrych słowach skrytykowany przez Andrzeja Rozenka, posła Lewicy. Wszystko przez nie przestrzeganie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Marsz o wolność

Pomimo, że pandemia jest obecna i jej skutki widzimy na każdym kroku, są tacy którzy uważają inaczej. W sobotę miał mieć miejsce tak zwany Marsz o Wolność, który został zorganizowany przez przeciwników obostrzeń. Został on jednak rozwiązany na wniosek policji. Niektórzy uczestnicy nie poddali się i kontynuowali pochód. Na miejscu doszło do zatrzymań, a także szarpaniny pomiędzy funkcjonariuszami, a antyszczepionkowcami.

Jednym z uczestników marszu miał być Grzegorz Braun z Konfederacji ze znajomymi. Cała grupa udała się na miejsce jednym autobusem, nikt z obecnych nie miał maseczki. Polityk pochwalił się zdjęciem z podróży.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Wstrząśnięty poseł Lewicy

Andrzej Rozenek skrytykował zachowanie Brauna. Przytoczył historię 6-miesięcznego dziecka, którą opowiedział mu znajomy lekarz. Dziecko zmarło z powodu zakażenia koronawirusem. Jego płuca były całkowicie zniszczone.

Ktoś to dziecko musiał zarazić. Ludzie tacy jak pan Braun mają na sumieniu m.in. to niemowlę – powiedział poseł Lewicy.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Braun
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...