Rowerzysta staranował dziecko na hulajnodze. Policjanci udostępnili szokujące nagranie

861

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich udostępnili nagranie przedstawiające mężczyznę jadącego na rowerze, który staranował siedmiolatkę na hulajnodze. Jakby tego było mało, mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia. Policja dotarła już do 25-letniego sprawcy wypadku, który ma stanąć przed sądem.

12-latek zaatakował nożem dwie osoby. Jeden z poszkodowanych trafił do szpitala z przebitym płucem

Rowerzysta staranował dziecko

Na nagraniu udostępnionym przez lubuską policję widać moment zdarzenia. Dziewczynka będąc na spacerze z mamą poruszała się na hulajnodze. W pewnym momencie, mężczyzna na rowerze wjechał z dużą prędkością w dziewczynkę.


– Siedmiolatka upadła na chodnik, na szczęście, mimo że zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, dziecku nic się nie stało – relacjonują policjanci. Mężczyzna, który również przewrócił się po zderzeniu z dzieckiem, wstał zabrał swoje przedmioty i oddalił się z miejsca zdarzenia.


Śmierć prezydenta Gdańska. Oskarżony podczas rozprawy krzyczał "Allah Akbar"

Cała sytuacja została zgłoszona na policję. Funkcjonariusze zdobyli materiał z kamer jednego z monitoringów. Za jego pomocą policjanci w łatwy sposób mogli odnaleźć mężczyznę, będącego sprawcą wypadku. – Wezwany do strzeleckiej komendy przyznał się do zarzutu, który policjanci zakwalifikowali jako spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym – przekazują policjanci.

Rosjanie ostrzelali Dniepr. Znaleziono zwłoki dziecka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here