Rosja naruszyła przestrzeń NATO, a migi z pociskami hipersonicznymi Kindżał gotowe w ataku z Kaliningradu

4204

W czwartek węgierski myśliwiec Gripen przechwycił rosyjski samolot. Minister obrony narodowej Kristóf Szalay-Bobrovniczky poinformował, że samolot przekroczył granicę z NATO.

Rosja zaatakuje Polskę?
twitter.com, @MuchiriGichuri
Matka z dwójką dzieci potrącona na pasach. Kobieta trafiła do szpitala

Rosja zaatakuje Polskę?

W czwartek węgierskie myśliwce zostały poderwane, ponieważ zauważono niezidentyfikowany samolot. Z ustaleń wynika, że był to rosyjski IL-76. ,,Okazało się, że był to rosyjski samolot transportowy Ił-76. Do akcji wkroczył węgierski myśliwiec Gripen. Po odprowadzeniu maszyny zgodnie z międzynarodowymi procedurami węgierski pilot wrócił do bazy” – przekazał węgierski minister obrony Kristof Szalay-Bobrovniczky.


Rosja zaatakuje Polskę?
twitter.com, @Annette65740700
W małej celi Rosjanie katowali Ukraińców. Niewiarygodne, co więźniowe wydrapali na ścianie 

Rosyjskie ministerstwo obrony przekazało, że do obwodu kaliningradzkiego trafiły migi z pociskami hipersonicznymi Kindżał. Odrzutowce znajdują się na wojskowym lotnisku Czkałowsk, który znajduje się około 70 kilometrów od granicy z Polską. ,,Ministerstwo Obrony Rosji poinformowało, że trzy myśliwce MiG-31E wyposażone w pociski hipersoniczne Kindżał zostały przeniesione do obwodu kaliningradzkiego” — podała agencja Interfax.


Autobus z dziećmi zderzył się z ciężarówką. 17 osób poszkodowanych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here