wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Rok 2021 będzie jeszcze gorszy niż kończący się 2020. Jasnowidz przepowiada

Rok 2021 będzie jeszcze gorszy niż kończący się 2020. Jasnowidz przepowiada

Znany polski jasnowidz przepowiedział jak będzie wyglądał rok 2021 na swoim kanale na YouTube mówi o tym co przyniesie nam nowy rok, na który wszyscy czekamy z nadzieją, że będzie bardziej udany.Krzysztof Jackowski nie ma dla nas najlepszych wiadomości. Jasnowidz pod koniec każdego roku przewiduje co wydarzy się w następnym. W 2019 roku przewidział, że pandemia skończy się w kwietniu, a wybory w USA wygra Donald Trump. Miejmy nadzieje, że przewidywania na 2021 rok również się nie sprawdzą.

Jasnowidz ocenia, że przyszły rok będzie dla nas jeszcze trudniejszy. Cały świat czekają zawirowani polityczne, strajki oraz ciągła pandemia.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!


Może być jeszcze gorzej?

Okazuje się, że tak. Według przewidywań Jackowskiego koronawirus będzie mutował przez co szczepionki nie będą skuteczne, a nasza gospodarka będzie radziła sobie coraz gorzej. Zapowiedział również, że Stany Zjednoczone nie nacieszą się nowym prezydentem. Jasnowidz przewiduje, że jego prezydentura skończy się bardzo szybko.

Okres od marca do maja 2021 będzie najtrudniejszy. Światu grożą konflikty zbrojne oraz strajki, a władze nie będą umiały sobie z tym poradzić. W wielu państwach zostanie naruszona demokracja, a obywatele przestaną się czuć bezpiecznie.

Przewidywania te nie są bardzo jasnowidzące, bardziej są to wnioski jakie można wyciągnąć z obecnie panującej sytuacji w Polsce i na świecie oraz z doniesień jakimi jesteśmy zalewani przez media.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
2021
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...