poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Rafał Trzaskowski trafił do szpitala! Jego stan jest krytyczny!

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala! Jego stan jest krytyczny!

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala w bardzo złym stanie. Prezydent Warszawy zarażony jest koronawirusem.

Zaraził się od żony?

Rafał Trzaskowski od 12 marca przebywał na kwarantannie, ponieważ jego żona zachorowała na COVID-19. Tego samego dnia okazało się, że jego test również jest pozytywny. Polityk najprawdopodobniej zaraził się od swojej żony.

Na jego Twitterze pojawił się wpis, w którym poinformował, że znajduje się w szpitalu. Napisał również, że ma dobrą opiekę, a także przestrzegł, aby na siebie uważać.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Ciężki przebieg COVID-19

Rafał Trzaskowski jest stosunkowo młody, jednak on również trafił do szpitala. Jego stan zdrowia był na tyle poważny, że pozostanie w domu mogłoby zakończyć się tragedią. Na szczęście jego dzieci oraz żona nie mają tak dużych problemów.

Chociaż prezydent Warszawy ma koronawirusa to żaden pracownik ratusza nie został skierowany na przymusową kwarantannę. Jak wyjaśniła rzeczniczka prasowa urzędu miasta spotkania zarządu stolicy odbywają się zdalnie, a prezydent i jego zastępcy pojawiają się w ratuszu rotacyjnie.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
szpital
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...