środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Przyszedł w odwiedziny do szpitala, a wyszedł bogatszy! Policja szybko namierzyła złodzieja!

Przyszedł w odwiedziny do szpitala, a wyszedł bogatszy! Policja szybko namierzyła złodzieja!

Instytut Matki i Dziecka poinformował o bardzo przykrym incydencie. Na terenie szpitala doszło do kradzieży. Na szczęście dzięki monitoringowi policja szybko namierzyła złodzieja.

Instytut Matki i Dziecka

Szpital od wielu lat zajmuje się leczeniem najbardziej skomplikowanych schorzeń wieku rozwojowego, opieką, a także bezpieczeństwem dzieci i matek oraz działalnością naukową. To co wydarzyło się w tym miejscy jest karygodne.

W takim miejscu kobiety powinny czuć się bezpiecznie. Większość pacjentów przychodzi tam z przekonaniem, że nie ma się czym martwić, ponieważ nikt nie okradnie ich w miejscu, gdzie otrzymają pomoc.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Bezwstydny złodziej

W środę IMID poinformował na Facebooku, że w szpitalu doszło do kradzieży. Łupem złodzieja padł ekran LCD, wiszący przy wyjściu ze szpitala. Jakby sama kradzież nie była bulwersująca okazuje się, że sprawcą jest partner jednej z pacjentek.

Dzięki kamerom rozmieszczonym na terenie całego szpitala udało się namierzyć podejrzanego. Policja szybko znalazła sprawcę, a następnie aresztowała go.

Bardzo przykro nam poinformować, że wczoraj w Instytucie Matki i Dziecka doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Partner…

Opublikowany przez Instytut Matki i Dziecka Środa, 5 maja 2021
Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''
Źródłoo2/Facebook

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
złodziej
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...