środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Przyłapał żonę na zdradzie. Teraz trafi do więzienia za molestowanie kochanka!

Przyłapał żonę na zdradzie. Teraz trafi do więzienia za molestowanie kochanka!

Zaskakujący finał sprawy rolnika z Podkarpacia. Mężczyzna przyłapał swoją żonę na zdradzie. Teraz dostał wyrok 5,5 roku więzienia.

Zdrada małżeńska

Wszystko zaczęło się gdy pan Grzegorz przyłapał swoją żonę na zdradzie. Kobieta na kochanka upatrzyła sobie jednego z pracowników męża. Rolnik postanowił nie rozwodzić się z żoną. Jednak natychmiast zwolnił kochanka swojej małżonki.

Sprawa wydawała się zakończona, okazało się jednak, że to był dopiero początek. Wkrótce po tych zdarzeniach żona pana Grzegorza postanowiła od niego odejść, a były pracownik oskarżył go o gwałt i molestowanie seksualne.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Skazany!

Były pracownik złożył pozew przeciwko panu Grzegorzowi. Oskarżył go o gwałt i molestowanie, które miały się dziać kilka lat temu. Podczas rozprawy biegli stwierdzili jednak, że jego zeznania są niespójne i nie są wiarygodne.

Zdaniem skazanego rolnika, który dostał wyrok na 5,5 roku padł ofiarą spisu żony i jej kochanka, którzy chcą przejąć jego majątek. Pan Grzegorz udowodnił przed sądem, że jego żona oferowała pieniądze w zamian za zeznania. Pomimo wielu dowodów wskazujących niewinność rolnika, został on skazany.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''
Źródłoo2/Onet

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
żonę
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...