niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Przerażająca wizja Jackowskiego! Polska zostanie całkowicie podzielona?!

Przerażająca wizja Jackowskiego! Polska zostanie całkowicie podzielona?!

Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz przedstawił swoją kolejną wizję. Dotyczy ona tym razem Polski i jej podziału. Jego nowa prognoza nie napawa optymizmem! Jakie wieści przedstawił Polakom tym razem?

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Nowa wizja Jackowskiego

Krzysztof Jackowski na swoim kanale na YouTube podzielił się ze swoimi widzami nową wizją. Powiedział: ,,Polska zaczyna być rozgrywana od wewnątrz, ale siłami zewnętrznymi. Polska jest w bardzo niedobrej sytuacji, ponieważ jest na tę okoliczność osamotniona. Ciężko mi zrozumieć nasz rząd. Dwojako mi myśl podpowiada”

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Polska podzielona

Zgodnie z wizją jasnowidza Polska ma zostać podzielona. Zastanawiał się również, czy polski rząd faktycznie jest przestraszony obecną sytuacją, czy tylko udaje. Wyznał także, że przyszedł mu na myśl ogólny problem energetyczny, jaki może dotknąć Polaków.

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Problem będą mieli również sadownicy

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego, sadownicy w Polsce również będą mieli kłopoty. Jak sam stwierdził: „Coś opadnie i sadownicy będą mieli plony, których nie będą mogli ruszyć, sprzedać. Źle to wygląda. Ktoś by powiedział, że będzie to od razu konflikt. A ja wam powiem tak: dojdzie do awarii. Awaria będzie sabotażem. Na tej awarii nie tylko Polska ucierpi, ale w dużej mierze Polska. To będzie sabotaż”. Sytuacja w Polsce ma być bardzo trudna.

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Wielki podział Polski

Jasnowidz jasno zapowiedział podział, jaki czeka Polskę. Podkreślił: „Będziesz miał plony, ale nie będziesz mógł ich zjeść ani sprzedać. Widzę Polskę podzieloną na dwie, lub trzy strefy. Jedna ze stref może być pusta. Powiem abstrakcję. Na to, co ma się dziać, rządy nie mają wpływów. Przynajmniej tak to czuję (…)”. Czy czeka nas ogromny podział?

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię
NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.