niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Przerażająca wizja Jackowskiego! To już koniec? Będzie wojna?

Przerażająca wizja Jackowskiego! To już koniec? Będzie wojna?

W Polsce dochodzi do coraz to większej liczby konfliktów. Najpoważniejszym jaki ostatnio możemy obserwować, to sytuacja na granicy polsko-białoruskiej. Jackowski przewiduje, że w niedalekiej przyszłości, wybuchnie wojna, a PiS rozpadnie się.

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Po świętach się zacznie
Źródło: screen YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Wizja Jackowskiego

Wróżbita, w związku z narastającym konfliktem polsko-białoruskim, przewiduje nadchodzącą wojnę. Liczne siły wedrą się na ziemie Rzeczpospolitej i zaatakują. Jackowski przestrzega również, że Polska będzie na głównej linii ostrzału.

Wojska, które wejdą, będą w Polsce stacjonowały. Nie będą musiały wykonywać manewrów czy napaści na kraje wschodnie. Stworzy się bastion. Będzie ustawiony w taki sposób, aby przygotować się na zachowanie Rosji, które obecnie jest niewiadomą. Początkowo będzie działo się to w imię pomocy Polsce w walce z imigrantami. To będzie jednak pretekst. Ustawi się milczący front na wypadek, gdyby Rosja chciała zrobić odwet na to, co wydarzy się na świecie  – przewiduje wizjoner.

Zamach stanu?!

Jackowski w swoich wizjach dopatruje się zamachu na rządzącą partię. Jedną z osób, które zamachowcy obiorą sobie za cel, będzie premier Mateusz Morawiecki.

Komu opłacałoby się osłabić nasz kraj? Według moich poczuć, rząd PiSu nie doczeka nowych wyborów parlamentarnych i zrzuci z siebie władzę. Powstanie komisja, będą tam 1 lub 2 osoby nie z Polski – wróży.

NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.