środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Policjanci w Dzień Kobiet potraktowali kobiety gazem!

Policjanci w Dzień Kobiet potraktowali kobiety gazem!

Dzień Kobiet w tym roku nie przebiegał w miłej i pokojowej atmosferze jak mieliśmy to w zwyczaju co roku. Wczorajszy dzień upłynął wielu kobietom pod hasłem „Zamiast kwiatów, daj mi prawa”.

Manifestacja kobiet w dniu ich święta

8 marca kobiety w całej Polsce postanowiły manifestować, aby pokazać rządzącym, że oczekują działania, aby polepszyć swój byt. W Warszawie odbył się największy strajk. Nie obyło się bez incydentów użycia siły wobec protestujących. Policjanci wyciągali pojedyncze osoby z tłumu i zabierali je na komisariaty oddalone od stolicy o kilkanaście kilometrów.

Protestujący zaczęli zbierać się przy rondzie Czterdziestolatka przy dworcu Warszawa Centralna koło godziny 16:00. Początkowo zakładano, że manifestacja rozpocznie się od ronda Dmowskiego, które jest symbolem Strajków Kobiet, jednak zrezygnowano z tego pomysłu po tym ile sił policji zostało tam zgromadzonych.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Wszystkie siły do Warszawy!

Do stolicy przybyli funkcjonariusze policji z całego regionu oraz innych miejsc w Polsce, aby „chronić” protestujących. W ostatecznym rozrachunku funkcjonariusze pojawili się tam, aby otaczać ludzi, spisywać przechodniów oraz walczyć z pokojowo idącą manifestacją.

Policja ewidentnie nie poradziła sobie z manifestacjami, ponieważ użyła siły zanim cokolwiek się rozpoczęło. Na filmach i zdjęciach, które trafiły do sieci możemy zobaczyć nieudolne próby rozbijania tłumu.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
dzień
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...