wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska "Prymitywnie uradowany..." wściekła Pawłowicz o byłym prezydencie

„Prymitywnie uradowany…” wściekła Pawłowicz o byłym prezydencie

Krystyna Pawłowicz chyba najbardziej znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Nieprzychylnie mówi o opozycji oraz często krytykuje jej zachowanie. Tym razem również nie omieszkała powstrzymać się od komentarza porównując dwie skrajne sytuacje.

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości znana jest ze swojego ciętego języka i zamiłowania do Prezesa Kaczyńskiego. Jedno i drugie dostarcza radości odbiorcom. Jej komentarze stają się szybko bardzo kultowe.

Tym razem za pomocą swojego konta na Twitterze nie przeszła obojętnie koło sytuacji w USA. Porównując ją do protestów opozycji, które miały miejsce w 2016 roku. Pawłowicz nie jest jedyna w swoich poglądach, ponieważ TVP Info na swoim Twitterze również odniosło się do opozycji.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Zamieszki w USA

Zamieszki w Stanach Zjednoczonych podczas planowanego zatwierdzenia Joe Bidena na prezydenta zmieniły się w regularną bitwę między protestującymi, a policją. Do tej pory kilkanaście osób zostało rannych, a wielu demonstrantów zatrzymanych przez policję.

Pawłowicz porównała zamieszki z sytuacją z 2016 roku, jednak pominęła fakt, że w Polsce opozycja jednak zachowała się bezpiecznie i nie narażała nikogo na utratę zdrowia.

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
Pawłowicz
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...