piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Prokuratura nie może postawić zarzutów matce, która zamordowała swoje dzieci!

Prokuratura nie może postawić zarzutów matce, która zamordowała swoje dzieci!

W Turzanach doszło do tragedii, w której matka prawdopodobnie zadźgała nożem swoich dwóch synów 3 i 5 latka. Okazuje się, że prokuratura nie może jej postawić zarzutów.

Tragiczne wydarzenia

W Turzanach dokonano makabrycznego odkrycia. W jednym z tamtejszych mieszkań znaleziono ciała dwóch chłopców Jasia i Wojtusia. Później odkryto również ranną i zakrwawioną kobietę w wannie.

Chłopcy zmarli w wyniku ran kłutych zadanych nożem. Prawdopodobnie miało być to rozszerzone samobójstwo. Główną podejrzaną jest matka chłopców, która przebywa obecnie w szpitalu. Okazuje się, że prokuratura nie może jej przesłuchać.

58-latek wykorzystywał seksualnie 13-letnią córkę znajomych!

Zły stan psychiczny

Prokuratura chciałaby przesłuchać Katarzynę W. i postawić jej zarzuty. Niestety psychiatrzy utrudniają im pracę, ponieważ kobita jest w bardzo złym stanie psychicznym. Lekarze nie mają pewności czy kiedykolwiek uda się przesłuchać matkę dzieci.

Kobieta cierpiała na depresję i od jakiegoś czasu leczyła się psychiatrycznie. Prawdopodobnym motywem zbrodni były groźby ze strony męża, że odbierze jej dzieci. Kobieta nie widziała innego wyjścia jak zabicie siebie i dzieci.

Tydzień temu Waldek zrobił kulig dla dzieci. Waldek jechał na sankach ze starszym synem Wojtkiem. Kaśka jechała z Jasiem. Normalnie się zachowywali i normalnie wyglądali. Tak jak zawsze. Ja nie mogę uwierzyć w to, co ona mogła potem zrobić. Jak ona mogła zabić swoje dzieci? Nie, nie. To niemożliwe – mówiła jedna z mieszkanek Turzan.

Depresja jest chorobą, której często nie zauważamy. Osoby chore starają się ukryć przed światem, że coś się dzieje. Bardzo wielu chorych ukrywa swój stan pod uśmiechem, który nie jest szczery.

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!
ŹródłoSE

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii