niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Próbował popełnić makabryczną zbrodnię! Chciał SPALIĆ je żywcem!

Próbował popełnić makabryczną zbrodnię! Chciał SPALIĆ je żywcem!

33-letnią kobietę obudził dźwięk pękającego szkła. Po chwili zorientowała się, że ktoś chciał spalić ją i jej córki żywcem. To mogło skończyć się tragedią. Kobiety cudem uniknęły okrutnej śmierci.

Do makabrycznych wydarzeń doszło na terenie gminy Kaźmierz w powiecie szamotulskim. Kobieta usłyszała trzask pękającego szkła. Gdy poszła sprawdzić co się stało, zobaczyła ogromne ilości ognia w swoim domu. To mogło zakończyć się tragedią, ponieważ w domu przebywały jeszcze dwie córki kobiety.

Wszystko wydarzyło się w nocy z 29 na 30 grudnia. Od początku podejrzewano podpalenie, jednak pokrzywdzona nie umiała wskazać kto mógłby chcieć zrobić krzywdę jej i dzieciom. Śledczym udało się zabezpieczyć nagrania z kamer, które pomogły im w odnalezieniu sprawcy.Chciał je zabić, teraz spędzi życie w więzieniu?

Policjanci na zabezpieczonym materiale wideo zobaczyli jak jakiś mężczyzna wchodzi na taras, rozlewa jakąś ciecz pod ścianą domu po czym podpala ją i ucieka. Na miejscu kryminalni oraz technicy wykonali oględziny miejsca podpalenia oraz zabezpieczyli materiał dowodowy.

Podejrzenia padły na 36-letniego mężczyznę, który swego czasu mieszkał w tej samej miejscowości. Ciężko było ustalić jego dokładny adres zamieszkania, jednak policjanci odnaleźli samochód, którym się porusza i szybko ujęli sprawcę. Obecnie czeka on w areszcie. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...