sobota, 17 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Próbował popełnić makabryczną zbrodnię! Chciał SPALIĆ je żywcem!

Próbował popełnić makabryczną zbrodnię! Chciał SPALIĆ je żywcem!

33-letnią kobietę obudził dźwięk pękającego szkła. Po chwili zorientowała się, że ktoś chciał spalić ją i jej córki żywcem. To mogło skończyć się tragedią. Kobiety cudem uniknęły okrutnej śmierci.

Do makabrycznych wydarzeń doszło na terenie gminy Kaźmierz w powiecie szamotulskim. Kobieta usłyszała trzask pękającego szkła. Gdy poszła sprawdzić co się stało, zobaczyła ogromne ilości ognia w swoim domu. To mogło zakończyć się tragedią, ponieważ w domu przebywały jeszcze dwie córki kobiety.

Wszystko wydarzyło się w nocy z 29 na 30 grudnia. Od początku podejrzewano podpalenie, jednak pokrzywdzona nie umiała wskazać kto mógłby chcieć zrobić krzywdę jej i dzieciom. Śledczym udało się zabezpieczyć nagrania z kamer, które pomogły im w odnalezieniu sprawcy.

Tragiczny wypadek! Nie żyje 3-miesięczny niemowlak i jego matka!

Chciał je zabić, teraz spędzi życie w więzieniu?

Policjanci na zabezpieczonym materiale wideo zobaczyli jak jakiś mężczyzna wchodzi na taras, rozlewa jakąś ciecz pod ścianą domu po czym podpala ją i ucieka. Na miejscu kryminalni oraz technicy wykonali oględziny miejsca podpalenia oraz zabezpieczyli materiał dowodowy.

Podejrzenia padły na 36-letniego mężczyznę, który swego czasu mieszkał w tej samej miejscowości. Ciężko było ustalić jego dokładny adres zamieszkania, jednak policjanci odnaleźli samochód, którym się porusza i szybko ujęli sprawcę. Obecnie czeka on w areszcie. Za usiłowanie zabójstwa grozi mu dożywotnie pozbawienie wolności.

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
spalić
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...