niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Proboszcz mimo pandemii rusza z kolędą. Tym razem z dwoma kopertami!

Proboszcz mimo pandemii rusza z kolędą. Tym razem z dwoma kopertami!

Proboszcz z Witoszowa Dolnego przygotowuje się do tradycyjnej kolędy w domach parafian. Do wiernych wysłał już list z dwiema kopertami na pieniądze.Ksiądz Jarosław Lipniak postanawia rozpocząć wizyty duszpasterskie 28 listopada, nie zważając na pandemię.

Proboszcz poinformował swoich parafian o kolędzie w specjalnym liście, w którym zawarł dwie koperty na datki. Jedna z nich ma być przeznaczona na „ofiarę kolędową”, a druga na „prace budowlane”.

Co z pandemią?

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta


Władze kościoła nie zajęły oficjalnego stanowiska w sprawie kolęd w tym i przyszłym roku. Zwykle wizyty duszpasterskie przypadają na okres po świętach Bożego Narodzenia i trwają aż do marca.

Nie można jednak ignorować obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, które Kościół musi również uwzględniać. Niektóre diecezje zrezygnowały z kolędowania, jednak Episkopat nie podjął odgórnego zakazu organizowania takowych wizyt.

Tragiczny wypadek! Nie żyje 3-miesięczny niemowlak i jego matka!
Źródłowp.pl

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
proboszcz
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...