poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Problemy w PiS dopiero się zaczynają, na jaw wychodzą nagrania pogrążające polityków!

Problemy w PiS dopiero się zaczynają, na jaw wychodzą nagrania pogrążające polityków!


Nie od dziś wiadomo co liczy się, aby być w partii PiS. Posłuszeństwo. Najważniejsze to nie wychylać się ze swoimi poglądami, jeśli są inne niż prezesa. Na jaw wychodzą nagrania polityków PiS. To nie może skończyć się dobrze…

W strukturach partii na Dolnym Śląsku nie dzieje się dobrze od dłuższego czasu. Początki konfliktu sięgają ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego. Anna Zalewska, która rządziła wałbrzyskim PiS-em, uzyskała mandat europosła.

Jej miejsce zajął Michał Dworczyk, który zajęty jest pracą w kancelarii premiera. Dlatego postanowił na swoje stanowisko wyznaczyć przedstawiciela – Kamila Zielińskiego. Ta decyzja nie spodobała się wielu członkom partii, którzy postanowili napisać petycję do samego Jarosława Kaczyńskiego.

Nie żyje znany profesor

Gierki wewnątrz partii

Radosław Łoziński był jedną z osób, która podpisała się pod petycją. Po jakimś czasie został wezwany do gabinetu Invest Park Development. „Gazeta Wyborcza” podaje, że to spółka, do której trafiają lokalni politycy PiS.

Z nagranej rozmowy dowiadujemy się, że Bartłomiej Grzegorczyk, który jest byłym doradcą wojewody oraz Janusz Czyż, który jest ojczymem Kamila Zielińskiego próbują nakłonić Radosława Łozińskiego do zmiany zdania. Żądają od niego, aby wycofał się z podpisanej petycji.

– Czego ty człowieku, k…, od nas oczekujesz? Prowokujesz – mówi Czyż na nagraniu opublikowanym przez telewizję Dami. – Jak to prowokuję? – pyta Łoziński.

– Ja doceniam, że jesteś odważny k… chłop i nie spier… jak reszta, ale nie prowokuj tam, gdzie cię nie potrzeba, bo, k…, człowieku, zniszczą cię. Do czego ci to potrzebne? (…) Nie działaj przeciwko, stań sobie, k…, stań sobie grzecznie z boku. Podpisałeś petycję, k…, a po co? Do czego? 10 osób was podpisze na 100? (…) i później do kogo się będą przypie… – mówi.

Kierowca autobusu przejechał kobietę! Ofiara nie żyje

W rozmowie Janusz Czyż podkreśla, że Jarosław Kaczyński zaakceptował nominację Kamila Zielińskiego i żadne petycje tego nie zmienią. – Czuję się oszukany przez ciebie, bo nie na to liczyliśmy, stąd moje zaproszenie. (…) Życie ci niemiłe? – pyta z kolei Grzegorczyk.

– To było rozpatrywane od samej góry, k…, od samej góry. I powiedziane jest tak: masz robić tak, by było dobrze. I tyle. I nikt nam tu nie wejdzie – ani pani marszałek, a panią europoseł będziemy tylko zapraszać i nie będzie mogła mieszać (…) – mówił Czyż.

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

„Jesteśmy tak samo pazerni jak ci w PO czy SLD”

Można powiedzieć, że jest to informacja, którą większość osób znała i bez nagrań. Jeśli spojrzymy obiektywnie na sytuację w kraju to, aby stwierdzić pazerność polityków nie trzeba słuchać taśm.

Czyż podczas rozmowy wyraźnie powiedział, że jest zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego, a nie samej partii. – Ja zawsze stałem z boku PiS i zawsze mi się to nie podobało. Mówiłem o tych ludziach, co wszyscy wiedzą, że tacy sami ludzie jesteśmy jak ci w PO czy SLD. Niczym się nie różnimy i każdy jest k… pazerny, każdy by coś chciał, tylko różnimy się szefami, którzy, k…, mają jakieś tam wiesz… – komentował Czyż

Bo Kaczyński to jest dla mnie wzór i tyle. Ja jestem „kaczystą”, nie PiS-owcem, ale z uwagi na to, że trzeba było, to się zapisałem do tego PiS, tak jak i reszta. Jest w nas trochę siły teraz – skwitował.

Nagrania trafiły do telewizji Dami dzięki Radosławowi Łozińskiemu, który nie chce komentować sprawy.

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
PiS
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...