wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Problemy w PiS dopiero się zaczynają, na jaw wychodzą nagrania pogrążające polityków!

Problemy w PiS dopiero się zaczynają, na jaw wychodzą nagrania pogrążające polityków!

Nie od dziś wiadomo co liczy się, aby być w partii PiS. Posłuszeństwo. Najważniejsze to nie wychylać się ze swoimi poglądami, jeśli są inne niż prezesa. Na jaw wychodzą nagrania polityków PiS. To nie może skończyć się dobrze…

W strukturach partii na Dolnym Śląsku nie dzieje się dobrze od dłuższego czasu. Początki konfliktu sięgają ostatnich wyborów do Parlamentu Europejskiego. Anna Zalewska, która rządziła wałbrzyskim PiS-em, uzyskała mandat europosła.

Jej miejsce zajął Michał Dworczyk, który zajęty jest pracą w kancelarii premiera. Dlatego postanowił na swoje stanowisko wyznaczyć przedstawiciela – Kamila Zielińskiego. Ta decyzja nie spodobała się wielu członkom partii, którzy postanowili napisać petycję do samego Jarosława Kaczyńskiego.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Gierki wewnątrz partii

Radosław Łoziński był jedną z osób, która podpisała się pod petycją. Po jakimś czasie został wezwany do gabinetu Invest Park Development. „Gazeta Wyborcza” podaje, że to spółka, do której trafiają lokalni politycy PiS.

Z nagranej rozmowy dowiadujemy się, że Bartłomiej Grzegorczyk, który jest byłym doradcą wojewody oraz Janusz Czyż, który jest ojczymem Kamila Zielińskiego próbują nakłonić Radosława Łozińskiego do zmiany zdania. Żądają od niego, aby wycofał się z podpisanej petycji.

– Czego ty człowieku, k…, od nas oczekujesz? Prowokujesz – mówi Czyż na nagraniu opublikowanym przez telewizję Dami. – Jak to prowokuję? – pyta Łoziński.

– Ja doceniam, że jesteś odważny k… chłop i nie spier… jak reszta, ale nie prowokuj tam, gdzie cię nie potrzeba, bo, k…, człowieku, zniszczą cię. Do czego ci to potrzebne? (…) Nie działaj przeciwko, stań sobie, k…, stań sobie grzecznie z boku. Podpisałeś petycję, k…, a po co? Do czego? 10 osób was podpisze na 100? (…) i później do kogo się będą przypie… – mówi.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

W rozmowie Janusz Czyż podkreśla, że Jarosław Kaczyński zaakceptował nominację Kamila Zielińskiego i żadne petycje tego nie zmienią. – Czuję się oszukany przez ciebie, bo nie na to liczyliśmy, stąd moje zaproszenie. (…) Życie ci niemiłe? – pyta z kolei Grzegorczyk.

– To było rozpatrywane od samej góry, k…, od samej góry. I powiedziane jest tak: masz robić tak, by było dobrze. I tyle. I nikt nam tu nie wejdzie – ani pani marszałek, a panią europoseł będziemy tylko zapraszać i nie będzie mogła mieszać (…) – mówił Czyż.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

„Jesteśmy tak samo pazerni jak ci w PO czy SLD”

Można powiedzieć, że jest to informacja, którą większość osób znała i bez nagrań. Jeśli spojrzymy obiektywnie na sytuację w kraju to, aby stwierdzić pazerność polityków nie trzeba słuchać taśm.

Czyż podczas rozmowy wyraźnie powiedział, że jest zwolennikiem Jarosława Kaczyńskiego, a nie samej partii. – Ja zawsze stałem z boku PiS i zawsze mi się to nie podobało. Mówiłem o tych ludziach, co wszyscy wiedzą, że tacy sami ludzie jesteśmy jak ci w PO czy SLD. Niczym się nie różnimy i każdy jest k… pazerny, każdy by coś chciał, tylko różnimy się szefami, którzy, k…, mają jakieś tam wiesz… – komentował Czyż

Bo Kaczyński to jest dla mnie wzór i tyle. Ja jestem „kaczystą”, nie PiS-owcem, ale z uwagi na to, że trzeba było, to się zapisałem do tego PiS, tak jak i reszta. Jest w nas trochę siły teraz – skwitował.

Nagrania trafiły do telewizji Dami dzięki Radosławowi Łozińskiemu, który nie chce komentować sprawy.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
PiS
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...