piątek, 26 lutego, 2021
Godzinnik.pl Polska Pracownicy TVP nie mogą mieć własnych poglądów. Za wychylanie grozi zwolnienie

Pracownicy TVP nie mogą mieć własnych poglądów. Za wychylanie grozi zwolnienie

TVP coraz częściej udowadnia, że pracownicy nie mogą mieć własnych poglądów, ponieważ automatycznie tracą pracę. To samo spotkało wieloletnią pogodynkę TVP, która prezentowała pogodę z serduszkiem WOŚP przyklejonym do bluzki.

Możesz myśleć co chcesz, ale nie mów tego głośno

W wielkopolskim ośrodku Telewizji Polskiej zwolniono prezenterkę pogody po ponad 20 latach pracy. Do sytuacji odniosła się dyrektor stacji. Prezenterka TVP wystąpiła z serduszkiem przyklejonym do bluzki. To wzbudziło szał w dyrektorce, która następnego dnia zwolniła pogodynkę.

Agata Ławniczak powiedziała podobo, że występując z serduszkiem WOŚP, prezenterka promowała konkurencyjną telewizję TVN. Argumentem był fakt, że to właśnie TVN od kilku lat jest medialnym patronem WOŚP.

Ludzie nie wiedzieli co się dzieje. Obrzydliwa propaganda na ulicach Warszawy!

Stacja komentuje

Na Twitterze TVP3 Poznań pojawiło się oświadczenie, w którym wytłumaczono, że prezenterce 31 stycznia skończyła się umowa, dlatego dłużej nie prowadziła prognozy pogody.

Zaczęły się spekulacje, że oświadczenie jest kłamstwem, ponieważ prezenterka wystąpiła również 1 lutego w telewizji. Dziennikarze zaczęli zadawać pytania czy kobieta pracowała bez umowy? Niestety na to pytanie TVP nie chciała odpowiadać.

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!


Jurek Owsiak apeluje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przez wiele lat była związana z Telewizją Polską, dlatego Jurek Owsiak zdecydował się na apel w sprawie wymazywanych serduszek.

Bądźmy razem. Apeluję do telewizji publicznej. Pokazujcie, co się dzieje, jak wspaniale potrafią grać ludzie z serduszkiem. Nie wymazujcie go. Zaczęliśmy grać w telewizji publicznej i nigdy o tym nie zapominamy. To właśnie na Woronicza przez 24 finały bawiliśmy się i tworzyliśmy najpiękniejszą orkiestrę świata – mówił Owsiak.

Matka polewała dziecko lodowatą wodą. Dziewczynka nie przeżyła!

Trzaskowski i Biedroń otwierają razem partię?!

Niedawno doszło do tajnego spotkania. Rafał Trzaskowski oraz Robert Biedroń umówili się na rozmowę. Nieoficjalnie mówi się, że chcą razem założyć nową...

Zła passa „Świata według Kiepskich” nadal trwa! Zmarł kolejny aktor serialu!

Zmarł kolejny wspaniały aktor. Smutne wieści o śmierci 72-latka przekazał Teatr Kalambur. Wielu z nas kojarzy go ze "Świata według Kiepskich".

Kobieta przykleiła się do drzwi w Sejmie!

Od rana w Warszawie występują utrudnienia, ponieważ odbywają się protesty ruchu klimatycznego Extinction Rebellion. Zablokowane są ulice, a jedna z aktywistek przykleiła...

Szkoła chciała pomóc wypożyczając laptopy, rodzice zastawili je w lombardzie!

Wiele szkół pracuje obecnie w trybie zdalnym. Niektóre z rodzin mają tylko jednego laptopa czy komputer w domu, inni nie mają ich...

Okrutny finał miłosnego trójkąta!

Marzena B. oraz jej mąż na pozór wydawali się szczęśliwym małżeństwem. Jednak kobieta zakochała się ponownie. Mając dość miłosnego trójkąta, razem z...

Zamordowano Polkę w Anglii! Osierociła pięcioro dzieci!

Brytyjskie media donoszą, że zamordowano Polkę. 50-latka została znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Śmierć Polki w Anglii