niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska ,,Lekarz stwierdził zgon''. Tragedia w jednej z kamienic.

,,Lekarz stwierdził zgon”. Tragedia w jednej z kamienic.

Pożar wybuchł w jednej z kamienic w Gorzowie Wielkopolskim. Tragiczna w skutkach okazała się być śmierć mieszkańca tamtejszej miejscowości, który przebywał w mieszkaniu w czasie zapłonu.

Tragedia w kamienicy

Do tragicznego pożaru doszło w środę, 6 stycznia w jednej z kamienic przy ulicy Drzymały w Gorzowie Wielkopolskim. Zgłoszenie o palącym się budynku dostał dyżurny gorzowskiej straży tuż przed 4:30 nad ranem. Do akcji zostały skierowane aż cztery jednostki straży pożarnej.,,Lekarz stwierdził zgon”

Strażacy szybko poradzili sobie z opanowaniem ognia, który zajął część kamienicy. Z mieszkania ratownicy wynieśli mężczyznę, który po wielominutowej reanimacji zmarł.

Ewakuowaliśmy z mieszkania nieprzytomnego mężczyznę. Ratownicy przystąpili do reanimacji mężczyzny. Niestety pomimo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, lekarz stwierdził zgon – mówił rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Gorzowie.

To nieoficjalne…

Do pożaru doszło na parterze budynku, gdzie strażacy znaleźli w mieszkaniu spaloną kanapę. Policja wstępnie ustaliła, że przyczyną zapłonu było zaprószenie ognia od papierosa. Oficjalne wieści zostaną przekazane w niedługim czasie przez biegłego powołanego przez policję. 

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...