poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zadaszenia! "Traci pamięć. Jak można było...

Potrącił dziecko i uciekł z miejsca zadaszenia! „Traci pamięć. Jak można było zostawić dziecko bez pomocy?”

W Stare Bystre w Małopolsce, doszło do potrącenia 13-letniego chłopca. Do zdarzenia doszło w okolicach sklepu spożywczego, Sprawca wypadku zbiegł z miejsca, zostawiając 13-latka na asfalcie. Teraz może stracić pamięć.

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Uciekł z miejsca zadaszenia…

Jak czytamy na portalu 24tp.pl, wypadek miał miejsce w miejscowości Stare Bystre w województwie małopolskim, około godziny 19.40. Sprawca zbiegł z miejsca, a ojciec poszkodowanego apeluje.

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Apel do sprawcy

W mediach społecznościowych pana Tadeusza – czyli ojca chłopaka, pojawił się wpis, dotyczący wypadku i zachowania sprawcy.
„Potrącono moje dziecko koło lewiatana, proszę świadków o kontakt, ponieważ sprawca uciekł z miejsca zdarzenia – czytamy w mediach społecznościowych ojca chłopaka. – Syn jest na oddziale urazowo ortopedycznym, ma wstrząs mózgu, bardzo boli go głowa, jest poobijany i traci pamięć. Jak można było zostawić dziecko bez pomocy i uciec?”

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa

Poczynania policji

Służby potwierdziły, że doszło do wypadku, a w tym momencie, ustalana jest wersja wydarzeń oraz zbieranie zeznań świadków.

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?