środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Poszedł na ryby i już nie wrócił! Policja bada okoliczności śmierci wędkarza!

Poszedł na ryby i już nie wrócił! Policja bada okoliczności śmierci wędkarza!

Do tragedii doszło w niedzielę na jeziorze w Śmiardowie Złotowskim w województwie wielkopolskim. Mężczyzna wyszedł na ryby i nie wrócił. Policja teraz bada okoliczności jego śmierci.

Wyszedł i już nie wrócił

Wczoraj (16 maja) doszło do tragedii. Mężczyzna wyszedł na ryby i przestał kontaktować się z rodziną. Gdy długo nie wracał ci postanowili powiadomić o sprawie odpowiednie służby.

Strażacy ze Złotowa otrzymali zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. Służby zostały zawiadomione przez syna wędkarza, który próbował skontaktować się z ojcem łowiącym ryby na jeziorze.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Śmierć wędkarza!

Na miejscu pojawili się strażacy oraz specjalistyczna grupa wodno-nurkowa z Piły oraz policja. Strażacy postanowili wypłynąć na jezioro, aby sprawdzić co się stało. Po czasie znaleźli mężczyznę, którego ciało częściowo znajdowało się poza łódką.

Strażacy zabrali go na brzeg, gdzie przystąpiono do akcji ratunkowej. Niestety pomimo długiej reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych. Lekarz stwierdził zgon, a policja bada okoliczności śmierci mężczyzny.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc
Źródłoo2/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
ryby
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...