wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Posłowie partii rządzącej apelują o dymisję Obajtka!

Posłowie partii rządzącej apelują o dymisję Obajtka!

Daniel Obajtek to postać, o której ostatnimi czasy zrobiło się głośno za sprawą taśm, które ujrzały światło dzienne. Wcześniej mówiło się o tym, że może on zostać nowym premierem. Dzisiaj politycy partii rządzącej domagają się jego dymisji.

Apartament za bezcen

Ostatnio na jaw wyszła kolejna afera z Obajtkiem w roli głównej. Okazuje się, że kupił apartament za bezcen w Warszawie. Dostał ogromny rabat u dewelopera. Jednocześnie Orlen został sponsorem strategicznym jednej z akademii piłkarskich, którą sponsoruje także wspomniany deweloper.

Jak donosi „Gazeta Wyborcza” Obajtek zapłacił tylko 6,9 tysięcy złotych zamiast 12,5 tys. za metr kwadratowy w 2018 r. za 187-metrowy apartament na luksusowym warszawskim osiedlu. Zaoszczędził w ten sposób prawie milion złotych.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Nie dla Obajtka

Profesor Wojciech Maksymowicz dzisiaj rano był gościem programu „Tłit” Wirtualnej Polski. Dziennikarz zadał mu pytanie, czy Danel Obajtek nie jest problemem dla obozu rządzącego.

Sytuacja zaczyna się powtarzać. Bardzo mi się podobała swego czasu postawa władz PiS-u. Nie było zmiłuj się. Wyborcy oczekują tego w sytuacjach wątpliwych. Jako obywatel oczekiwałbym dymisji prezesa PKN Orlen, a także procesu sprawdzania, a nie obrony – powiedział w wywiadzie.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
partii
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...