środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Poseł, który nie ma nic...

Poseł, który nie ma nic…

Wydawać by się mogło, że posłowie przy swoich zarobkach mogą sobie pozwolić na więcej niż „przeciętny Kowalski”. Okazuje się, że poseł PiS nie posiada niczego.

Nie ma domu, samochodu…

Mało, który Polak może pochwalić się rocznymi zarobkami na poziomie 160 tysięcy. Jedną z takich osób jest sekretarz stanu w Ministerstwie Cyfryzacji, Adam Andruszkiewicz. Okazało się, że poseł PiS nie posiada niczego.

Sprawa wydała się wielu internautom bardzo dziwna. Na stronie internetowej Sejmu opublikowane są oświadczenia majątkowe posłów. Członkowie parlamentu mają obowiązek regularnie je składać. To pozwala obywatelom uzyskać informacje o tym, jaki majątek mają ich reprezentanci.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Większość przyznaje, że coś ma

Z dokumentów udostępnionych za rok 2019 i 2020 wynika, że Adam Andruszkiewicz nie posiada żadnego domu, mieszkania, ani jakiejkolwiek nieruchomości. Dodatkowo nie posiada akcji spółek notowanych na giełdzie, nie ma samochodu, ani żadnego gruntu.

W jego oświadczeniu widnieje tylko kilka kwot. Dieta poselska oraz uposażenie sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji. Obie te kwoty dają 160 tysięcy rocznie. W 2019 roku poseł posiadał jedynie oszczędności na około 187 tysięcy złotych oraz 5 tysięcy funtów brytyjskich. W 2020 roku kwota w złotówkach wzrosła tylko o 3 tysiące. Poseł komentuje odkrycie krótko, mówiąc, że wszystko się zgadza.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!
ŹródłoOnet/media

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
poseł
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...