poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Polska znowu ośmieszona! Tym razem wina Morawieckiego

Polska znowu ośmieszona! Tym razem wina Morawieckiego

Aktor Redbad Klynstra-Komarnicki zamieścił na swoim Twitterze satyryczny obrazek, który przedstawia premiera Morawieckiego, który wyburzył instytucję Unii. Z tyłu zauważalna jest biało-czerwona furgonetka z orłem.

Zdjęcie
Źródło: Twitter
Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

Nawet na tym satyrycznym rysunku widać, gdzie Holendrzy widzą miejsce Polaków w EU. Furgonetka symbolizuje Polaków jako tanich budowlańców. „Busik z Polakami” to idiom, oznaczający ekipę remontową. Ktoś kto chce remontować swoje mieszkanie mówi: „Muszę otworzyć puszkę z Polakami”

Polska znowu ośmieszona

Tak napisał nad zdjęciem Redbad, komentując Polską politykę zagraniczną. Grafika obiegła większość polskiego Twittera, co spowodowało lawinę komentarzy, między innymi Cezarego Kaźmierczaka oraz Jerzego Kwaśniewskiego.

W konflikcie chodzi głównie o pozatraktatową próbę fedaralizacji UE ale wielką rolę odgrywa też że część elit europejskich nie jest w stanie emocjonalnie i intelektualnie zaakceptować poziomych relacji z nowymi członkami UE i braku wykonywania ich poleceń. No i puszcza chłopcom – Napisał Cezary.

Nie żyje znany sportowiec! Został znokautowany na gali
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?