środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Polska bije rekordy! Jest naprawdę źle!

Polska bije rekordy! Jest naprawdę źle!

Sytuacja robi się naprawdę bardzo trudna. Polska bije rekordy zachorowań. Druga fala wydawała się być najgorsza, a teraz przyszła trzecia, która okazuje się być jeszcze straszniejsza niż dwie poprzednie.

Prawie 30 tysięcy

Jeszcze nie przekroczyliśmy 30 tysięcy zachorowań, jednak jesteśmy już bardzo blisko tej liczby.

Faktycznie zrównujemy się z tym poziomem 30 tys. To wszystko jest przy bardzo dużej liczbie badań, bo ta liczba badań wykonanych wczoraj praktycznie wynosi 100 tys. Niestety też liczba zgonów jest znowu tak duża, jak była w styczniu, bo przekroczyła 511 – mówił Adam Niedzielski.

W szczycie zachorowań podczas drugiej fali epidemii jesienią 2020 roku zajętość łóżek szpitalnych była mniej więcej na poziomie 23 tysięcy. Obecnie ta liczba urosła już do 26,5 tysiąca. Hospitalizacji jest dużo więcej, niż poprzednio pomimo porównywalnej liczby chorych.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Kolejne obostrzenia

Rząd rozważa wprowadzenie nowych obostrzeń, które mogą spowolnić liczbę zachorowań. Nie wiadomo jeszcze czy decyzje będą dotyczyły poszczególnych regionów, które są najbardziej zagrożone, czy obejmą cały kraj.

Wiele wskazuje na to, że takie dodatkowe obostrzenia będą niezbędne. Widzimy, co dzieje się u naszych sąsiadów, którzy przedłużają lockdown, którzy wzmacniają przepisy ograniczające transmisję wirusa. U nas niestety też trend jest cały czas wzrostowy, nie możemy pozostawać obojętni wobec tej sytuacji i będziemy musieli podejmować decyzje, które jutro będą zakomunikowane – mówił Michał Dworczyk.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba
ŹródłoOnet/WP/PAP

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
polska
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...