wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska To już potwierdzone! Polsce grozi kolejny lockdown!

To już potwierdzone! Polsce grozi kolejny lockdown!

Trzecia fala nas nie oszczędza. Wielu ludzi bagatelizuje obostrzenia i zagrożenia. Jednak to co nieuniknione zbliża się do nas wielkimi krokami. Z nieoficjalnych informacji wynika, że znowu będziemy zamknięci.

Czy to się kiedyś skończy?

Ponad rok temu słyszeliśmy od rządzących, że taki stan rzeczy potrwa maksymalnie dwa tygodnie. A jednak jest coraz gorzej. Chwile luzowania obostrzeń kończą się kolejnymi falami co skutkuje zamknięciem wszystkiego. Wielu z nas coraz częściej zastanawia się czy to się kiedyś skończy?!

Dzisiaj odbywają się jedne z najbardziej burzliwych obrad Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego od początku pandemii. Właśnie za zamkniętymi drzwiami zapadają najważniejsze decyzje, które dotyczą nas wszystkich. Sytuacja robi się bardzo poważna, rośnie liczba zakażeń, a zaczyna brakować łóżek.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Lockdown jest już pewny?!

Jak wynika z najnowszych informacji premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski są zgodni, że sytuacja jest bardzo zła i trzeba podjąć natychmiastowe kroki. Obostrzenia muszą zostać wprowadzone jak najszybciej. Prawdopodobnie zaczną obowiązywać już w najbliższy piątek.

Z informacji Wirtualnej Polski wynika, że pod uwagę brane są dwie możliwe daty 19 marca lub 22 marca. Decyzja o przyśpieszeniu wiąże się z możliwymi tłumami w galeriach handlowych tuż przed ich zamknięciem.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
lockdown
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...