środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Policjanci uratowali 15-latkę wiszącą na drzewie!

Policjanci uratowali 15-latkę wiszącą na drzewie!

Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów, 15-letnia dziewczynka z Gdańska już by nie żyła. Funkcjonariusze zachowali zimną krew, a przede wszystkim pamiętali, że liczy się każda minuta.

Bohaterowie

Wczoraj obchodziliśmy światowy dzień walki z depresją. Powinien on nas skłonić do przemyśleń jak można pomóc osobom, które zetknęły się z chorobą. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że ten problem dotyczy również dzieci oraz młodzieży.

Dwóch policjantów zachowało zimną krew i uratowało 15-letnią dziewczynkę, która chciała zakończyć swoje życie. Mężczyźni przybyli na miejsce w odpowiednim momencie. Ich szybka reakcja jest godna podziwu, ponieważ policja w naszym kraju często nie umie sobie poradzić w takich sytuacjach.

policjanci
Policjanci, którzy zachowali zimną krew i pomogli 15-latce (źródło: wieczorpomorze.pl)
Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Nieudana próba samobójcza

Gdańscy funkcjonariusze odebrali niepokojące zgłoszenie, wynikało z niego, że młoda dziewczyna planuje odebrać sobie życie.

Dyżurny natychmiast przekazał dane oraz rysopis 15-latki policjantom. Kilkunastu mundurowych zaczęło przeszukiwać teren, w którym mogła przebywać. Dzielnicowi asp. szt. Jan Chmieliński oraz asp. Łukasz Chotomski z komisariatu przy ulicy Kartuskiej zajęli się sprawdzeniem terenów zielonych w rejonie dzielnicy Aniołki. Z odległości kilkudziesięciu metrów zauważyli poszukiwaną nastolatkę – relacjonuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Dzięki szybkiej reakcji policjantom udało się uratować dziewczynę. Dzielnicowi podbiegli do drzewa, jeden z nich chwycił 15-latkę za nogi, a drugi oswobodził ją z wiszącej liny. Funkcjonariusze udzieli jej pierwszej pomocy, przed przyjazdem pogotowia.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
policjanci
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...