wtorek, 28 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Policjanci uratowali 15-latkę wiszącą na drzewie!

Policjanci uratowali 15-latkę wiszącą na drzewie!


Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów, 15-letnia dziewczynka z Gdańska już by nie żyła. Funkcjonariusze zachowali zimną krew, a przede wszystkim pamiętali, że liczy się każda minuta.

Bohaterowie

Wczoraj obchodziliśmy światowy dzień walki z depresją. Powinien on nas skłonić do przemyśleń jak można pomóc osobom, które zetknęły się z chorobą. Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że ten problem dotyczy również dzieci oraz młodzieży.

Dwóch policjantów zachowało zimną krew i uratowało 15-letnią dziewczynkę, która chciała zakończyć swoje życie. Mężczyźni przybyli na miejsce w odpowiednim momencie. Ich szybka reakcja jest godna podziwu, ponieważ policja w naszym kraju często nie umie sobie poradzić w takich sytuacjach.

policjanci
Policjanci, którzy zachowali zimną krew i pomogli 15-latce (źródło: wieczorpomorze.pl)
,,Oddawane są strzały w powietrze''! Rząd podejmuje już ważne decyzje. Czekają nas ogromne zmiany?

Nieudana próba samobójcza

Gdańscy funkcjonariusze odebrali niepokojące zgłoszenie, wynikało z niego, że młoda dziewczyna planuje odebrać sobie życie.

Dyżurny natychmiast przekazał dane oraz rysopis 15-latki policjantom. Kilkunastu mundurowych zaczęło przeszukiwać teren, w którym mogła przebywać. Dzielnicowi asp. szt. Jan Chmieliński oraz asp. Łukasz Chotomski z komisariatu przy ulicy Kartuskiej zajęli się sprawdzeniem terenów zielonych w rejonie dzielnicy Aniołki. Z odległości kilkudziesięciu metrów zauważyli poszukiwaną nastolatkę – relacjonuje asp. szt. Mariusz Chrzanowski z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Dzięki szybkiej reakcji policjantom udało się uratować dziewczynę. Dzielnicowi podbiegli do drzewa, jeden z nich chwycił 15-latkę za nogi, a drugi oswobodził ją z wiszącej liny. Funkcjonariusze udzieli jej pierwszej pomocy, przed przyjazdem pogotowia.

Horror w ,,domu strachu''! Mężczyzna chciał przestraszyć 11-latka. Skończyło się tragicznie

Tragiczne wiadomości! Nie żyje 29 osób

Przekazano tragiczne wiadomości. Ministerstwo Zdrowia podało informację o 29 osobach, które zmarły bezpośrednio bez COVID-19. 27 pacjentów zmarło bez choroby współistniejące.

,,Oddawane są strzały w powietrze”! Rząd podejmuje już ważne decyzje. Czekają nas ogromne zmiany?

Sytuacja na granicy z Białorusią nie poprawia się. Rząd domaga się przedłużenia stanu wyjątkowego. Minister obrony narodowej sygnalizuje, że sytuacja jest bardzo...

Nie żyje młoda gwiazda! Miała zaledwie 35 lat. ,,Chciałbym ją odzyskać”

Zmarła 35-letnia gwiazda. Jej mąż w mediach społecznościowych udostępnił wzruszający post. Zmarła znana vlogerka

Znany aktor oskarżony! Grozi mu aż 8 lat więzienia

Znanemu aktorowi zostały postawione zarzuty. Mężczyźnie grozi aż 8 lat więzienia. Jednak on nie przyznaje się do winy i oczekuje dalszego śledztwa...

Kobieta obudziła się z ogromną raną na twarzy! Na ręku zobaczyła sprawcę

Kobieta obudziła się z ogromną raną na twarzy, która z minuty na minutę stawała się ciemniejsza i puchła. Niewiarygodne kto okazał się...

Nie żyje członek jednego z najpopularniejszych zespołów! Te przeboje zna każdy

Zmarł członek jednego z najbardziej popularnych zespołów w historii. Grupa swoich fanów zyskała w latach 60 i 70.

Irena Santor zamordowała przyjaciółkę?! Sprawą zajął się sąd

Irena Santor zamordowała swoją najlepszą przyjaciółkę. Takie plotki pojawiły się po śmierci Ludmiły Jakubczak. Sprawą zajął się sąd.

2-latka zabiła swoją mamę! Kobieta umierała w cierpieniach

Dziecko zabiło swoją matkę. Kobieta umierała w cierpieniach. Pomimo pomocy lekarzy nie udało się uratować jej życia. 21-latka na świecie pozostawiła kochającego...

Papież Franciszek w krytycznym stanie?! Przygotowywano już konklawe

Papież Franciszek opowiedział o jego stanie zdrowia. Duchowny na początku lipca miał bardzo skomplikowaną operację okrężnicy. Jak sam powiedział: ,,niektórzy byli pewni...