wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Policjanci mają dość! Grożą masowymi zwolnieniami lekarskimi!

Policjanci mają dość! Grożą masowymi zwolnieniami lekarskimi!

Pod pretekstem szkoleń ściągani są do komend, aby skompletować oddziały do pilnowania protestów w stolicy. Policjanci mówią, że mają dość. Grożą, że jeśli nic nie zmieni masowo będą brali L4.

Policjanci mówią stop!

W czwartkowym wydaniu „Rzeczpospolitej” ukazał się tekst, w którym pokazano bunt policjantów. Funkcjonariusze z wydziałów prewencji mają dosyć ściągania ich do Warszawy, aby zabezpieczali demonstracje.

Czara goryczy przelała się po tzw. Marszu o Wolność w ubiegłym tygodniu. Był to protest przeciwników obostrzeń, uczestniczyło w nim kilkaset osób. Kiedy policjanci zażądali rozejścia się, rzucano w nich petardy oraz kamienie – w efekcie doszło do szarpaniny z funkcjonariuszami, którzy użyli pałek i gazu. Dwóch poszkodowanych funkcjonariuszy trafiło do szpitala – poinformowała „Rzeczpospolita”

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Policjanci spoza Warszawy są traktowani gorzej?

Bunt policjantów wynika również z nierównego traktowania. Podobno przyjezdni są kwaterowani w dużo gorszych miejscach, a także nie mają tylu przerw co miejscowi policjanci.

Przełożeni stosują fortele. Żeby można było ludzi szybko ściągnąć z różnych garnizonów do Warszawy, organizuje się „szkolenia” dla prewencji w komendach wojewódzkich. W tym roku (zwłaszcza luty–marzec) takie szkolenia się nasiliły. Jak wskazują rozmówcy z różnych komend, funkcjonariusze z prewencji mają nawet pięć–sześć szkoleń w miesiącu, gdzie zwykle normą było ok. dwa na miesiąc” – podaje „Rz”

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
policjanci
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...