wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Policjanci szarpali lekarza i dawali mu rozkazy, więc zostali zamknięci w izolatce

Policjanci szarpali lekarza i dawali mu rozkazy, więc zostali zamknięci w izolatce

Nieprofesjonalna interwencja policjantów z Mysłowic miała miejsce 21 listopada, w szpitalu w Katowicach. Powodem przyjazdu policji do szpitala stał się kierowca, który stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonową barierkę. Przed przyjazdem do placówki medycznej stwierdził, że miał kontakt z osobą zakażoną COVID-19. Dlatego też 34-latek trafił po przyjeździe do izolatki.

Karetce towarzyszyła policja, której późniejsza interwencja była daleka od profesjonalizmu.

Niestosowne zachowanie policji

Mundurowi przyszli na izbę przyjęć i poprosili o kontakt z lekarzem dyżurnym. Zażądali, by ten pobrał i zbadał krew 34-latka pod kątem alkoholu. Lekarz odmówił, tłumacząc, że najpierw musi przebadać pacjenta.

Po tych słowach, policjanci weszli do izolatki i osobiście zażądali pobrania krwi. Istnieje jednak wersja, która mówi, że to lekarz wszczął awanturę.

Nasi ludzie uprzedzili go, że popełnia wykroczenie, utrudnia czynności i zostanie przewieziony do komisariatu w celu zweryfikowania tożsamości. – mówi starszy sierżant Damian Sokołowski w rozmowie z „Wyborczą”

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!


Pracownicy szpitala mówią jednak, że to mundurowi nie podali swoich danych ani legitymacji. Policja z Mysłowic szarpała lekarza i próbowała go obezwładnić, a potem wyprowadzić do radiowozu. 

Dyżur wtedy pełnił młody lekarz, który nie był agresywny, tylko zszokowany tą akcją. Policjanci podczas szamotaniny zerwali mu z ręki zegarek. – opowiada jeden z pracowników szpitala w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”

W związku z tym, że policjanci nie przestrzegali odpowiednio procedur wymaganych w szpitalu w czasie pandemii, izba przyjęć została zamknięta na kilka godzin. W placówce musiała nastąpić pełna dezynfekcja. 

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!
Źródłose.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
policjanci
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...