środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Policja wkroczyła o 6 rano do domu Banasia! Mieli podejrzenie próby samobójczej!

Policja wkroczyła o 6 rano do domu Banasia! Mieli podejrzenie próby samobójczej!

Policjanci wkroczyli dzisiaj około 6 rano do domu szefa Najwyższej Izby Kontroli Mariana Banasia w Krakowie. Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że Jakub Banaś ma w planie popełnić samobójstwo.

Najpierw Kraków, później Warszawa

Około godziny 6 rano funkcjonariusze policji zapukali do domu Marina Banasia w Krakowie, a już chwilę po 8 do samego Jakuba Banasia w Warszawie. W obu domach odbyli rozmowy, ponieważ z anonimowych informacji wynikała, że syn szefa NIK chce popełnić samobójstwo.

Rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń potwierdził, że policjanci dzisiaj rano rozmawiali z członkami rodziny Mariana Banasia. „Nie wchodziliśmy do domu. Sprawdzaliśmy informacje, które okazały się nieprawdziwe. Nic się nikomu nie stało” – przekazał.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Anonimowy mail

W środowy wieczór policja oraz delegatury NIK w całym kraju otrzymały maila, którego autor podpisywał się jako Jakub Banaś. Z informacji wynikało, że mężczyzna planuje popełnić samobójstwo. Dlatego policja zdecydowała się na działania w tej sprawie.

Wysadzę dom, zniszczę wszelkie dowody, już nigdy go nie przeszukacie. Już nigdy nie będziecie szantażować mnie, ani mojego ojca – możemy przeczytać.

Banaś
Mail wysłany z anonimowego konta (źródło: onet.pl)
Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski

Oświadczenie Jakuba Banasia

Syn prezesa NIK postanowił ustosunkować się do doniesień jakoby to on miał być nadawcą tej wiadomości. W oświadczeniu, które przesłał do redakcji Onetu napisał, że nigdy nie używał takiej skrzynki pocztowej. A datę i miejsce swojej śmierć pozostawia Opatrzności.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''
ŹródłoOnet/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Banaś
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...