wtorek, 28 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Policja wkroczyła o 6 rano do domu Banasia! Mieli podejrzenie próby samobójczej!

Policja wkroczyła o 6 rano do domu Banasia! Mieli podejrzenie próby samobójczej!


Policjanci wkroczyli dzisiaj około 6 rano do domu szefa Najwyższej Izby Kontroli Mariana Banasia w Krakowie. Funkcjonariusze mieli podejrzenia, że Jakub Banaś ma w planie popełnić samobójstwo.

Najpierw Kraków, później Warszawa

Około godziny 6 rano funkcjonariusze policji zapukali do domu Marina Banasia w Krakowie, a już chwilę po 8 do samego Jakuba Banasia w Warszawie. W obu domach odbyli rozmowy, ponieważ z anonimowych informacji wynikała, że syn szefa NIK chce popełnić samobójstwo.

Rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń potwierdził, że policjanci dzisiaj rano rozmawiali z członkami rodziny Mariana Banasia. „Nie wchodziliśmy do domu. Sprawdzaliśmy informacje, które okazały się nieprawdziwe. Nic się nikomu nie stało” – przekazał.

Horror w ,,domu strachu''! Mężczyzna chciał przestraszyć 11-latka. Skończyło się tragicznie

Anonimowy mail

W środowy wieczór policja oraz delegatury NIK w całym kraju otrzymały maila, którego autor podpisywał się jako Jakub Banaś. Z informacji wynikało, że mężczyzna planuje popełnić samobójstwo. Dlatego policja zdecydowała się na działania w tej sprawie.

Wysadzę dom, zniszczę wszelkie dowody, już nigdy go nie przeszukacie. Już nigdy nie będziecie szantażować mnie, ani mojego ojca – możemy przeczytać.

Banaś
Mail wysłany z anonimowego konta (źródło: onet.pl)
Znany aktor oskarżony! Grozi mu aż 8 lat więzienia

Oświadczenie Jakuba Banasia

Syn prezesa NIK postanowił ustosunkować się do doniesień jakoby to on miał być nadawcą tej wiadomości. W oświadczeniu, które przesłał do redakcji Onetu napisał, że nigdy nie używał takiej skrzynki pocztowej. A datę i miejsce swojej śmierć pozostawia Opatrzności.

Uwaga na taką wiadomość! Nowa metoda oszustów
ŹródłoOnet/media

Tragiczne wiadomości! Nie żyje 29 osób

Przekazano tragiczne wiadomości. Ministerstwo Zdrowia podało informację o 29 osobach, które zmarły bezpośrednio bez COVID-19. 27 pacjentów zmarło bez choroby współistniejące.

,,Oddawane są strzały w powietrze”! Rząd podejmuje już ważne decyzje. Czekają nas ogromne zmiany?

Sytuacja na granicy z Białorusią nie poprawia się. Rząd domaga się przedłużenia stanu wyjątkowego. Minister obrony narodowej sygnalizuje, że sytuacja jest bardzo...

Nie żyje młoda gwiazda! Miała zaledwie 35 lat. ,,Chciałbym ją odzyskać”

Zmarła 35-letnia gwiazda. Jej mąż w mediach społecznościowych udostępnił wzruszający post. Zmarła znana vlogerka

Znany aktor oskarżony! Grozi mu aż 8 lat więzienia

Znanemu aktorowi zostały postawione zarzuty. Mężczyźnie grozi aż 8 lat więzienia. Jednak on nie przyznaje się do winy i oczekuje dalszego śledztwa...

Kobieta obudziła się z ogromną raną na twarzy! Na ręku zobaczyła sprawcę

Kobieta obudziła się z ogromną raną na twarzy, która z minuty na minutę stawała się ciemniejsza i puchła. Niewiarygodne kto okazał się...

Nie żyje członek jednego z najpopularniejszych zespołów! Te przeboje zna każdy

Zmarł członek jednego z najbardziej popularnych zespołów w historii. Grupa swoich fanów zyskała w latach 60 i 70.

Irena Santor zamordowała przyjaciółkę?! Sprawą zajął się sąd

Irena Santor zamordowała swoją najlepszą przyjaciółkę. Takie plotki pojawiły się po śmierci Ludmiły Jakubczak. Sprawą zajął się sąd.

2-latka zabiła swoją mamę! Kobieta umierała w cierpieniach

Dziecko zabiło swoją matkę. Kobieta umierała w cierpieniach. Pomimo pomocy lekarzy nie udało się uratować jej życia. 21-latka na świecie pozostawiła kochającego...

Papież Franciszek w krytycznym stanie?! Przygotowywano już konklawe

Papież Franciszek opowiedział o jego stanie zdrowia. Duchowny na początku lipca miał bardzo skomplikowaną operację okrężnicy. Jak sam powiedział: ,,niektórzy byli pewni...