wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Tajemniczy Polak, nie ma pojęcia jak się nazywa i jak znalazł się...

Tajemniczy Polak, nie ma pojęcia jak się nazywa i jak znalazł się za granicą. Kim jest Polak z Malmo?

Polka mieszkająca w Malmo dostrzegła bezdomnego mówiącego po polsku, ale nie znającego swojej tożsamości. Napisała post, w którym prosi o pomoc.Kobieta zwróciła uwagę na mężczyznę, który mówi po polsku i „od kilku miesięcy snuje się po ulicach miasta”. Dodatkowo ciężko jest się z nim porozumieć.

Polka relacjonuje w swoim poście, że mężczyzna nie jest pijany lub pod wpływem narkotyków. Wpis został udostępniony aż 223 tys. razy, dotarł również do Krystyny Pawłowicz.

Czy ktoś go zna?

Zmartwiona kobieta pisze:

Sam o pomoc nie poprosi, bo zwyczajnie nie wie, co się z nim dzieje. Nie można ustalić jego tożsamości.

Nadmienia, że lokalna policja zainteresowała się mężczyzną, ale został on szybko wypuszczony, ponieważ nie był pod wpływem żadnych środków odurzających.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!


Tłumaczy, że prawo w Szwecji działa tak, że nie można komuś pomóc wbrew jego woli. Polka była w kilku instytucjach, ale odesłano ją z kwitkiem.

Siła mediów społecznościowych

Kobieta wierzy w internautów i dodaje wzruszający wpis, który zmusza do działania. Na Twitterze, w odpowiedzi na apel, zareagowała sędzia Trybunału Konstytucyjnego – Krystyna Pawłowicz.

Czy ktoś poznaje tego mężczyznę? Pomóżcie go uratować. Poszukajmy jego rodziny w Polsce. Proszę

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
Źródłowp.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
malmo
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...