środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Polacy nie chcą już oglądać TVP?! Najnowszy sondaż miażdży Telewizję Polską!

Polacy nie chcą już oglądać TVP?! Najnowszy sondaż miażdży Telewizję Polską!

Z najnowszego sondażu wynika, że coraz mniej Polaków chce oglądać TVP. Tak złej oglądalności nie było jeszcze nigdy wcześniej.

Tak źle jeszcze nie było

W historii telewizji jeszcze nigdy nie było tak złego wyniku. Centrum Badania Opinii Społecznej opublikowało najnowsze wyniki. Pytano Polaków między innymi o opinię w sprawie mediów.

Z podanych informacji wynika, że TVP jest najgorzej ocenianą telewizją. Wśród rozgłośni radiowych wybrano Radio Maryja. Według respondentów te dwa kanały najsłabiej informują oraz najbardziej manipulują faktami.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Czasy świetności już dawno minęły

Okazuje się, że czasy świetności TVP przeminęły i nie wiadomo czy kiedykolwiek powrócą. Coraz mniej Polaków ufa informacją przekazywanym przez stacje. Niektórzy mają również dosyć nieodświeżanych formatów stacji.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
TVP
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...