wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Polacy łamią prawo wchodząc do sklepów, prawie nikt nie wie o co...

Polacy łamią prawo wchodząc do sklepów, prawie nikt nie wie o co chodzi

Obostrzenia stały się naszą codziennością. Wydawać by się mogło, że wszyscy je stosują. Okazuje się, że co drugi Polak o nich zapomina.Zakrywanie ust oraz nosa, dokładne mycie rąk czy dezynfekcja wydają nam się oczywiste. Przez ostanie miesiące były to nieodzowne elementy naszej codzienności. Okazuje się, że wielu Polaków zapomina o tych czynnościach przed wejściem do sklepu.

Rękawiczki w sklepie

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że przed wejściem do sklepu musi zdezynfekować ręce lub założyć rękawiczki. Nie jest to wymysł sklepów, a rozporządzenie, które obowiązuje aby uchronić nas przed koronawirusem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon


Zaledwie 10% klientów sklepów zakłada rękawiczki. Pandemia jest z nami od tak długiego czasu, że ludzie przestają zdawać sobie sprawę z zagrożenia zarażeniem. Nasze ręce dotykają klamek, telefonów czy produktów w sklepie. Znajduje się na nich tyle wirusów i bakterii, że kwestią czasu jest zarażenie się koronawirusem przez własne niedopatrzenia i nieuwagę.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
polacy
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...