poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Polacy chcą zniesienia zakazu handlu w niedzielę

Polacy chcą zniesienia zakazu handlu w niedzielę

Gorączka przedświąteczna trwa, czasu na zakupy coraz mniej! Polacy chcą zniesienia zakazu handlu we wszystkie niedziele prze Bożym Narodzeniem.Czasu na zakupy mamy coraz mniej, ponieważ Święta zbliżają się wielkimi krokami. Duża część społeczeństwa zostawia sobie zakupy na ostatnią chwilę. Kurierzy nie nadążają już z rozwożeniem paczek.

Duży procent z nas woli robić zakupy osobiście w sklepie niż przez Internet. Jedna dodatkowa niedziela handlowa 6 grudnia pokazała nam jak bardzo potrzebujemy dodatkowych dni, żeby spokojnie udać się do sklepu i kupić to czego szukamy.Galerie handlowe były zamknięte przez większość listopada. Wiele osób czekało z niecierpliwością, kiedy będę mogli ponownie udać się na zakupy, aby sprawić prezenty dla bliskich im osób.

70% osób zapytanych o ponowne otwarcie galerii handlowych popierało ten pomysł. Przeciwko opowiedziało się tylko około 20%. Decyzja rządu o otwarciu sklepów 6 grudnia również spotkała się z aprobatą wielu osób. Za zniesieniem zakazu handlu 6 oraz 27 grudnia opowiedziało się 69% pytanych.

Znaleziono ciało 30-letniego mężczyzny! W sprawie zatrzymano policjantów

Do tragicznego odkrycia doszło w województwie Łódzkim. W jednym z lasów znaleziono ciało 30-letniego mężczyzny. W sprawie zatrzymano parę policjantów.

Mężczyzna wypchnął swoją 75 letnią Babcię przez okno!

Policja zatrzymała 26-latka, który prawdopodobnie wypchnął swoją Babcię przez okno. Ciał 75-latki znaleziono przed blokiem. Ciało starszej kobiety...

Nie żyje młody aktor! Miał dopiero 38 lat!

Nie żyje młody aktor i reżyser obsady, którego mieliśmy możliwość oglądania w takich produkcjach jak "Niania" czy "M jak Miłość". Mężczyzna miał...

Nie żyje książę Filip! Miał 99 lat!

Zmarł książę Filip, mąż Królowej Elżbiety II. Dożył sędziwego wieku prawie 100 lat. Informację o śmierci księcia podał Pałac Buckingham.

Morderstwo w pałacu Buckingham! Wielka Brytania w żałobie

Brytyjski arystokrata i multimilioner został zamordowany w swojej wiejskiej posiadłości w Higher Langham. Prasa podała, że zatrzymano już podejrzanego.

To już koniec! Czekają nas wcześniejsze wybory?

Zbigniew Ziobro ma już dosyć. Zapowiedział, że to już koniec koalicji rządzącej. Prawdopodobnie czekają nas wcześniejsze wybory. Drogi...
zakaz
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...