wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Pogotowie nie mogło dotrzeć do 74-latka. Interweniowała straż

Pogotowie nie mogło dotrzeć do 74-latka. Interweniowała straż

Tragiczna sytuacja miała miejsce w Rybniku. Pogotowie wezwane do 74-latka nie mogło do niego dotrzeć. Do interwencji musiała dołączyć straż pożarna, która pomogła karetce.

Do 74-letniego mężczyzny zostało wezwane pogotowie, ponieważ mężczyzna źle się poczuł i upadł. Załoga karetki nie mogła do niego dotrzeć przez awarię bramki. Na miejsce została również wezwana straż, która pomogła wyłamać blokadę.

Pomimo ponad godzinnej reanimacji mężczyzny nie udało się uratować. Rodzina zmarłego rozumie, że ratownicy i strażacy robili co mogli jednak do takich sytuacji nie powinno dochodzić.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Czas jest najważniejszy

Awarii uległa brama wjazdowa, co było zgłaszane kilkukrotnie. Jednak nikt jej nie naprawił. Nie wiadomo czy gdyby udało się szybciej dotrzeć mężczyzna by żył, przynajmniej miałby na to większe szanse.

Informacje o stanie zdrowia 74-latka zgłosiła jego córka. Jak wynika z relacji rodziny mężczyzna nie chorował i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Nagle poczuł się słabo po czym osunął się na ziemię.

„Mama otwierała pilotem, sąsiedzi pomagali, niestety nic. Ratownicy ze sprzętem ciężkim wbiegli i ratowaliśmy ojca, później zadzwoniłam po strażaków. Ogromne podziękowania za siłę i walkę i ofiarność dla ratowników i strażaków, którzy pomagali do końca. Niestety, czas to życie, zabrakło go” – powiedziała córka zmarłego w rozmowei z serwisem rybnik.com

W przypadku ratowania życia pacjenta liczy się każda minuta, dlatego warto pamiętać o korytarzu życia na drogach, ustępowaniu pierwszeństwa karetce oraz sprawnych bramach i furtkach. Te elementy pozwalają usprawnić pracę ratowników.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoWP/rybnik.com

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
pogotowie
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...