poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Podwójna tragedia! Zginęło dwóch braci!

Podwójna tragedia! Zginęło dwóch braci!


Dwóch braci wybrało się rano na ryby. Gdy do wieczora nie wrócili i nie było z nimi kontaktu zostały zawiadomione służby.

Wyszli tylko na ryby

67 i 69-latkowie poinformowali rodzinę, że w czwartek rano wybierają się na ryby. Przez cały dzień nikt nie miał z nimi kontaktu, ale wszyscy uznali, że chodzi o to, aby nie wypłoszyć ryb. Jednak, gdy mężczyźni nie wrócili na noc do domu, rodzina zdecydowała się na telefon do policji.

Sygnał od rodziny o zaginięciu dwóch braci otrzymaliśmy o godzinie 21:30 w czwartek – mówi portalowi szczecinek.naszemiasto.pl starszy aspirant Anna Matys, rzeczniczka prasowa komendy policji w Szczecinku.

Policja znalazła auto nad jeziorem Wilczkowo. Akcja ratunkowa była bardzo ciężka, ponieważ panowały trudne warunki. Rodzina nie umiała podać dokładnej lokalizacji zaginionych co spowolniło poszukiwania.

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Za późno na ratunek

WOPRowcy ze Szczecinka użyli specjalnej aplikacji, która pomogła im zlokalizować rybaków.

Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych, niezwłocznie przystąpiliśmy do działań poszukiwawczych w wodzie. Nasz płetwonurek zszedł pod powierzchnię wody w miejscu, gdzie został ujawniony przerębel. Udało się zlokalizować i wyciągnąć 2 osoby – relacjonują szczecineccy WOPRowcy.

Minęło zbyt dużo czasu, aby uratować braci. Trwa dochodzenie jakie mogły być przyczyny wypadku. Jednak najprawdopodobniej załamał się pod nimi lód.

Kierowca autobusu przejechał kobietę! Ofiara nie żyje

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
braci
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...