poniedziałek, 30 listopada, 2020
Godzinnik.pl Polska Poćwiartowana przez Nigeryjczyka. Tragiczny los 18-latki

Poćwiartowana przez Nigeryjczyka. Tragiczny los 18-latki

Młoda Włoszka – Pamela miała jedynie 18 lat, gdy zginęła brutalną śmiercią z rąk Nigeryjczyka. Została zgwałcona, a następnie zabita i poćwiartowana na drobne kawałki, które zostały rozrzucone po całym mieście.Kawałki jej ciała zostały znalezione w Maceracie w 2018 roku. Policja dopiero teraz natrafiła na poszlaki, które wskazały na Innocenta Oseghala.

Postawiono mu zarzuty gwałtu i brutalnego morderstwa. Mężczyzna nie chciał przyznać się do winy i stanowczo zaprzeczał wyrokowi.

Twierdził, że sprzedał uzależnionej Pameli heroinę i dodał, że zmarła z powodu zatrucia.

Dopiero później rzekomo miał rozczłonkować jej ciało.

Przerażające szczegóły śledztwa

W trakcie śledztwa ustalono, że 18-latka najprawdopodobniej poznała Oseghalego przez jej znajomego.

Kiedy Nigeryjczyk sprzedał dziewczynie heroinę, zaprosił ją do mieszkania. Mieli we troje (razem ze wspólnym kolegą) odbyć stosunek seksualny, ale Pamela stawiała opór, który był powodem morderstwa.

Dasz radę szybciej urodzić dziecko? Dostaniesz premię, nowy program ministerstwa!


Sekcja zwłok wykazała, że zmarła od ciosów w wątrobę. Po śmierci 18-latki Nigeryjczyk poćwiartował jej ciało na 24 kawałki.

Dokładnie pociął nogi i ręce, wyjął również organy wewnętrzne. Wszystko oblał wybielaczem, aby w ten sposób pozbyć się zwłok.

Nigeryjska mafia

Koniec godzin dla seniorów. Program budził od początku ogromne wątpliwości

Nigeryjczyk znał metody stosowane przez nigeryjską mafię, która w tak samo brutalny sposób postępuje z zamordowanymi, co znane jest dobrze policji.

Podejrzewa się, że bezwzględny morderca mógł być członkiem wspomnianego gangu.

Śledczy uznali, że mord wyglądał podobnie jak rytuał halal, zrealizowany zgodnie z jego zasadami. 

W ten sposób dochodzi do uboju zwierząt w islamie, który uprawiają radykalni muzułmanie.

Innocent Oseghale został skazany przez sąd we Włoszech na dożywocie. Jednocześnie w toku śledztwa oczyszczono z zarzutów inne osoby, które podejrzewano o współudział.

Proboszcz mimo pandemii rusza z kolędą. Tym razem z dwoma kopertami!

Ojciec Trzech Milionerów otrzymuje diagnozę, która rodzi pytania

Otrzymanie niepokojącej diagnozy zdrowotnej jest trudne samo w sobie. Kiedy Richard Mason dowiedział się, że cierpi na mukowiscydozę,...

Koronawirus: to może zmniejszyć ryzyko zakażenia o połowę!

Brytyjscy naukowcy udowodnili, że jedną ze skutecznych metod ograniczenia ryzyka zarażenia koronawirusem jest spanie przy otwartym oknie. ...

Te zdjęcia sprawiły, że fotograf został usunięty z Korei Północnej

Eric Lafforgue nie kocha niczego bardziej od podróżowania po świecie i robienia niesamowitych zdjęć swoim aparatem. Od 2008 roku ten zawodowy fotograf...

1 grudnia w całej Polsce zgasną światła, to dotyczy wszystkich Polaków

Polskie miasta szykują akcję protestacyjną przeciwko wetu Polski wobec podziału środków unijnych. Już 1 grudnia o godz. 17:00 na ulicach zapadnie ciemność, by...

Nie żyje 30-latka. Tragiczna wizyta w salonie piękności.

30-letnia kobieta zmarła podczas wizyty w salonie piękności. Do zdarzenia doszło w Gdańsku, gdy klientka była w trakcie zabiegu relaksacyjnego. Sprawę bada...

Proboszcz mimo pandemii rusza z kolędą. Tym razem z dwoma kopertami!

Proboszcz z Witoszowa Dolnego przygotowuje się do tradycyjnej kolędy w domach parafian. Do wiernych wysłał już list z dwiema kopertami na pieniądze.