wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Prawdziwa tragedia! Na oczach dziewczynki brutalnie pobito jej rodzinę. Nic nie mogła...

Prawdziwa tragedia! Na oczach dziewczynki brutalnie pobito jej rodzinę. Nic nie mogła zrobić.

Na warszawskim Mokotowie zaatakowana została trzy osobowa rodzina. Pobito mężczyznę i jego partnerkę na oczach małej córki. Przyczyna pobicia niewinnych osób jest szokująca. 

Nie spodziewali się ataku

Bandyci byli bezwzględni. Przy ulicy Konduktorskiej kilku mężczyzn zobaczyło jadącą samochodem rodzinę, więc postanowiło ją zaatakować. Jeden z chuliganów otworzył drzwi od strony kierowcy i wpuścił gaz pieprzowy. Drugi z napastników szarpał za drzwi od strony 11-latki usiłując dostać się do środka.

Mężczyzna zaatakował dziewczynkę, ale jej matka stanęła w obronie, co nie skończyło się dla niej dobrze. Kobieta została brutalnie pobita. W obronie stanął jej partner, którego mężczyźni bili z jeszcze większą siłą. Jedna z osób, która zobaczyła rozgrywającą się sytuację na Mokotowie niezwłocznie zadzwoniła po policję. 

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Trauma dla rodziny

Policjanci, którzy zobaczyli zmasakrowaną parę natychmiast zadzwonili po karetkę pogotowia. U mężczyzny zdiagnozowano złamaną rękę, a u jego partnerki liczne siniaki, zaś dziewczynka nie doznała żadnych obrażeń. Jednak dla 11-latki sytuacja, która miała miejsce zostanie na zawsze w pamięci i może w przyszłości być traumą i wywoływać fobie.

pobito

Szybka interwencja policji

Policja tuż po całym zdarzeniu zatrzymała grupę chuliganów. Mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Najwięcej promili we krwi miał 42-latek, który ,,miał tylko przyglądać się całej sytuacji’’. Osobą, która zainicjowała cała zdarzenie był 29-latek, który na podstawie ustaleń jest spokrewniony z poszkodowanymi. Nie wiadomo co było powodem brutalnego zachowania. 

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Źródłose.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
pobito
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...