środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska PiS nie wyklucza przesunięcia wyborów przez pandemię!

PiS nie wyklucza przesunięcia wyborów przez pandemię!

Na 9 maja zaplanowane są wybory prezydenckie w Rzeszowie. Prawdopodobnie nie odbędą się w terminie. PiS nie wyklucza przesunięcia terminu na bliżej nie określoną przyszłość.

Trzecia fala w pełni

Obecnie przechodzi kolejna fala koronawirusa. Rządzący nie chcą, ale przede wszystkim nie mogą narażać nas na niebezpieczeństwo. Wprowadzane są kolejne obostrzenia, a już niedługo zapadną decyzje o kolejnym ogólnopolskim lockdownie.

Te wybory mogą być najważniejszymi w tym roku, ponieważ stolica Podkarpacia stanie się polem starcia koalicjantów. O fotel głowy Rzeszowa bój mają stoczyć kandydaci popierani przez PiS i Solidarną Polskę.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Wybory mogą się nie odbyć

Dokładne decyzje jeszcze nie zapadły, ale z nieoficjalnych informacji wynika, że wybory prawdopodobnie zostaną przesunięte na bardziej bezpieczny czas. Ta decyzja uzależniona jest od lockdownu, który być może zostanie wprowadzony.

Jeśli wybory w Rzeszowie zostaną zorganizowane w przewidzianym terminie, to na pewno zgodnie z odpowiednimi procedurami sanitarno-epidemiologicznymi. Możemy spodziewać się jasnych wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku ubiegłorocznych wyborów na prezydenta kraju – powiedział dla WP rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!
ŹródłoWP/media

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
PiS
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...