Ogromne problemy Piotra Kraśki. Dziennikarz zwolniony z TVN?

1416
twitter.com, @WaclawJan

Piotr Kraśko w związku z licznymi aferami od czerwca postanowił zrobić przerwę w pojawianiu się w telewizji. Według doniesień Wirtualnych Mediów, dziennikarz nie pojawia się również w grafiku ,,Faktów” na najbliższe kilka miesięcy. Czy to już koniec przygody Kraśki z TVN?

Piotr Kraśko odchodzi z TVN?
twitter.com, @GrzegorzFurgo
Matka z dwójką dzieci potrącona na pasach. Kobieta trafiła do szpitala

Piotr Kraśko odchodzi z TVN?

Piotr Kraśko ma wiele problemów, które mogą zdecydowanie wpływać na jego reputację. Kilka miesięcy temu przed nagłośnieniem afery podatkowej, dziennikarz prowadził samochód bez uprawnień. W oficjalnym oświadczeniu przekazał: ,,Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było, było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem, jak bardzo zawiodłem państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich państwa przepraszam”.

Autobus z dziećmi zderzył się z ciężarówką. 17 osób poszkodowanych

Informatorzy Wirtualnych Mediów odpowiadając na pytanie, czy Piotr Kraśko zasiądzie na fotelu w jesiennym wydaniu ,,Faktów” odpowiadają: „Niewykluczone, że Kraśko w ogóle nie wróci, ani do „Faktów”, ani do TVN. Jego — nakładające się na siebie sprawy — są trochę dla stacji „śmierdzącym jajem”, nikt w stacji nie chce kłaść głowy za dziennikarza, który ma sporo za uszami. Co innego, gdyby był przedmiotem bezpodstawnych ataków mediów rządowych, wtedy można by z tego zrobić sprawę. Ale tutaj rzecz wydaje się być ewidentna i na pewno nie jest polityczna”.12-latek zaatakował nożem dwie osoby. Jeden z poszkodowanych trafił do szpitala z przebitym płucem

Na ten moment wiadomo, że jesienne wydanie ,,Faktów” TVN poprowadzą: Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Diana Rudnik. Nie wiadomo, czy Kraśko wróci do pracy, ale pewne jest, że część redakcji nie domaga się jego powrotu. „Grafików jeszcze nie ma na ten okres, ale to wątpliwe. Jest silny opór znacznej części redakcji przeciwko powrotowi Piotra do pracy. Takie sygnały wysyłane są do zarządzających nie tylko informacją w TVN, ale stacją w ogóle” – przekazuje informator.

Śmierć prezydenta Gdańska. Oskarżony podczas rozprawy krzyczał "Allah Akbar"

Przypomnijmy, że Piotr Kraśko zaledwie kilka miesięcy temu zamieszany był w aferę podatkową, a w mediach społecznościowych tak odpierał zarzuty: „Wszystkie kwestie podatkowe zostały wyjaśnione w Urzędzie Skarbowym pięć lat temu. Łączenie tego z moim obecnym miejscem pracy ma oczywisty kontekst. Jeśli TVP.Info uznało za rzecz ważną sprawdzenie, czy nie było zaległości w podatkach i jaki jest stan finansów obywatela, który nie pełni żadnych funkcji państwowych, to może dołoży też starań o podobną wiedzę w odniesieniu nie do przeszłości, a teraźniejszości najważniejszych osób w państwie. Chyba że w odniesieniu do obywatela tajemnica skarbowa nie istnieje, a w odniesieniu do rządzących jak najbardziej” — napisał Piotr Kraśko na Instagramie.

Śmierć Franciszka Pieczki. Wzruszające słowa podczas pogrzebu
Piotr Kraśko odchodzi z TVN?
instagram.com, p_krasko
Piotr Kraśko odchodzi z TVN?
twitter.com, @kbulandra
Piotr Kraśko odchodzi z TVN?
instagram.com, p_krasko
Piotr Kraśko odchodzi z TVN?
instagram.com, p_krasko
Ważne zmiany w PiS. Ryszard Terlecki zdradził, kto odejdzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here