Wczoraj Marcin Prokop ze łzami w oczach apelował o pomoc. Dzisiaj już było za późno…

7442
unsplash.com, Prateek Gautam

Marcin Prokop podczas trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival 2022 przekazał dramatyczne wiadomości. Nikt się nie spodziewał, że najgorsze nadejdzie niebawem.

Piotr Balicki nie żyje
instagram.com, pio_bal
Dramat Ukraińców. Mężczyźni uciekają z południa kraju przed wcieleniem do rosyjskiej armii

Piotr Balicki nie żyje

Marcin Prokop razem z Pauliną Krupińską prowadzili trzeci dzień tegorocznej edycji Top of the Top Sopot Festival 2022. Dziennikarz ze sceny zwrócił się do widzów i przekazał smutne wiadomości. „Zrobię coś, czego nikt z państwa się nie spodziewał. Chciałem was o coś poprosić. W szpitalu leży chłopak, który jest bardzo ciężko chory i jest częścią naszej TVN-owej rodziny. To jest człowiek, który gdyby był zdrowy, biegłaby tutaj wśród państwa i rozgrzewałby publiczność. Oddawałby wam swoją dobrą energię. Był i może będzie najlepszy w swoim fachu. Piotrek Balicki. Chciałbym, abyście państwo oddali mu swoją dobrą energię tą, którą się dzielił, ze wszystkimi przez lata swojej pracy” – powiedział Prokop.


Matka z dwójką dzieci potrącona na pasach. Kobieta trafiła do szpitala
Piotr Balicki nie żyje
instagram.com, pio_bal

Po tych słowach nikt się nie spodziewał tego, że dzisiaj nadejdzie najgorsze. Redakcyjny kolega Marcina Prokopa zmarł. O jego śmierci poinformowała rodzina za pośrednictwem portalu Plejada.pl. „Kiedy dowiedzieliśmy się o diagnozie nowotworu, zmartwiliśmy się, ale nikt w najczarniejszych snach nie przypuszczał, że może to być śmiertelna choroba. Niestety z tygodnia na tydzień było gorzej. Piotr wierzył, walczył, wspierali go rodzice i przyjaciele, ale lekarze dawali coraz mniej nadziei. Kilka tygodni temu odwiedziliśmy go w szpitalu w Krakowie, by go wesprzeć. Cały czas łudziliśmy się, że nastąpi jakiś zwrot” – napisał Michał Guć z Urzędu Miasta Gdyni z którym prezenter współpracował podczas Gdynia OPEN Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. „Zmarł dziś nad ranem. Żegnaj Piotrusiu. Będziemy o Tobie pamiętać” – dodał.


Piotr Balicki nie żyje
instagram.com, pio_bal
Nie żyje 19 osób. Wszystko przez spożycie podrabianego alkoholu

Piotr Balicki znany jest z takich programów jak: „Mali gigancie”, „Mam Talent” i „Twoja twarz brzmi znajomo”. Prezenter telewizyjny o swojej chorobie poinformował w lutym za pośrednictwem mediów społecznościowych. „Do mojego domku zwanego 'ciałem’, wpadł wilk, ale postanowił nie pukać. Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć i po łazience, i po sypialni. A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem, żeby sprawdzić co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić. Niestety skubaniec zna rozkład pomieszczeń i szybko się przemieszcza, a był podstępny i niesamowicie cichy. I tak pozostawił sporo sierści w różnych miejscach. Posprzątanie tego niestety nie jest już łatwe” – pisał. Nigdy się nie spodziewał, że Balicki odejdzie tak szybko… Mężczyzna zmarł w wieku 33 lat.

Nie żyją pierwsi zmobilizowani Rosjanie. Putin stracił 70 procent swojej armii
Piotr Balicki nie żyje
instagram.com, pio_bal

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here