poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Pilna wiadomość Mateusza Morawieckiego! Ma ważne oświadczenie dla Polaków

Pilna wiadomość Mateusza Morawieckiego! Ma ważne oświadczenie dla Polaków

Premier Mateusz Morawiecki na swoim Facebooku zamieścił ważne oświadczenie. Wynika z niego, że uda się on w podróż po całej Europie. Ma rozmawiać z przywódcami europejskich państw o działaniach Aleksandra Łukaszenki.

wiadomość Mateusza Morawieckiego
flickr.com
Atak migrantów na granicę polską! Dwóch żołnierzy rannych

Morawiecki wyrusza w podróż

Premier ma zaplanowane już spotkania z premierami Litwy, Łotwy i Estonii. Co dalej planuje? Tak swoje plany skomentował Mateusz Morawiecki: „Jako Unia Europejska i kraje sojuszu Transatlantyckiego musimy przygotowani na potencjalne zagrożenia oraz wypracować sprawne i skuteczne mechanizmy współpracy w obliczu kolejnych ataków i prowokacji”. Dlatego właśnie zamierza spotkać się z premierami państw Europy i przedyskutować obecną sytuację.

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Wiadomość Mateusza Morawieckiego

Morawiecki zaapelował również do Polaków. Zwrócił uwagę na fakt, że działania na Wschodzie to cyberataki i działania zmierzające do wywołania kryzysu energetycznego. Podkreślił również, że działania Putina są celowe i dążą do wywołania konfliktu.

Wielka wpadka Leszka Millera! Monika Olejnik zareagowała

Nie ma dobrych wieści dla Polaków

Oświadczenie premiera na Facebooku nie brzmiało zbyt optymistycznie. Premier zaznaczył, że kryzys geopolityczny, jaki aktualnie ma miejsce, nie skończy się w najbliższej przyszłości. Jak sam napisał: „To, że niektóre działania zostały częściowo wstrzymane, nie oznacza, że planowane w Moskwie ataki się zakończyły. Musimy wyciągać wnioski z działań Rosji w Gruzji czy na Krymie, na wschodniej Ukrainie”.

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?